האם קיימת תוכנה להפקת חשבוניות בחינם?

התשובה היא כן. ישנה תוכנה להפקת חשבוניות בחינם, והיא יכולה להתאים לכם. הרעיון של אספקת תוכנה בחינם הוא רעיון המבוסס על סל שלם של תוכנות, או על פלטפורמה אחת הכוללת מגוון רחב של פונקציות כמו הפקת חשבוניות, ניהול מלאי, ניהול לקוחות וכדומה. יצרני התוכנה משווקים למעשה את החבילה המלאה, הכוללת את כל הפונקציות הזמינות, ועבור חבילה זו היא גובה מחיר מלא. יחד עם זאת, כדי לעודד את השימוש בתוכנה, מאפשרת יצרנית התוכנה שימוש חינם בפונקציה הבסיסית ביותר של התוכנה, והיא הפקת חשבוניות.

התוכנה בחינם, משלמים רק עבור שירותי תמיכה טכנית

בנוסף, ישנו מודל נוסף המאפשר לכם ליהנות משירות של תוכנה להפקת חשבוניות בחינם, וזאת באמצעות הענקת זכות השימוש באופן חופשי, אך חיוב עבור תמיכה טכנית. על אף שרבים חושבים שיוכלו להסתדר ללא התמיכה הטכנית, רבים מוצאים את עצמם נתקלים במצבים שאין להם שום מושג כיצד להתמודד איתם, כמו למשל תיקון של שגיאות בחשבונית שהופקה, הפקת דו"חות שונים וכדומה. או אז הם צריכים את שירותיה של התמיכה הטכנית, ואת השירות הזה הם יוכלו לקבל רק אם ישלמו עבור מנוי שנתי לתמיכה הטכנית. ישנם אחרים כמובן, שאינם זקוקים לתמיכה טכנית, ויודעים להסתדר לבד, ועבורם מודל זה מאפשר שימוש בתוכנה ללא שום מגבלה ובחינם.

יש לוודא שהתוכנה הינה בעלת רישיון תקף מרשות המיסים

בכל מקרה שאתם עושים שימוש בתוכנה חשבונאית לניהול העסק, אתם רוצים לוודא שהתוכנה היא בעלת רישיון תקף ועדכני מרשות המיסים. בשוק אפשר למצוא מגוון רחב של אפליקציות ותוכנות, חלקן רק נועדו לסייע לכם להיות מסודרים יותר ומאורגנים יותר בכל הניהול החשבונאי של העסק. לא כולן מיועדות לניהול החשבונאי של העסק באופן שמוכר על ידי רשות המיסים, אך גם לא כולן טורחות להדגיש את העובדה הזאת, ואתם עלולים למצוא את עצמכם עושים שימוש בתוכנה שאינה מוכרת על ידי רשות המיסים ללא ידיעתכם. על כן, אם אתם מיישמים תוכנה להפקת חשבוניות בעסק, בין אם בחינם ובין אם לאו, וודאו שהתוכנה הינה בעלת רישיון ואישור תקף מידי רשות המיסים.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved