מה מציעה תוכנה להפקת חשבוניות?

כשמה כן היא, תוכנה להפקת חשבוניות מציעה לכם להפיק חשבוניות באמצעות המחשב. התוכנה הבסיסית אינה מציעה כל פונקציונליות אחרת, אך למרבית העסקים זה בסדר בדיוק איך שזה, מכיוון שכל עסק צריך להפיק חשבוניות, אבל לא כל עסק צריך פונקציות נוספות מעבר לכך. כך למשל, לא כל עסק צריך לנהל מלאי, ולא כל עסק צריך לנהל ספקים, ולא כל עסק צריך להפיק תעודות משלוח, ולכן הפקת חשבוניות היא פונקציונליות שמספיקה להרבה מאוד עסקים. אחרי שאמרנו את זה, ישנן תוכנות שיודעות גם להפיק חשבוניות וגם מציעות עוד מגוון רחב של פונקציות בתוך חבילה חשבונאית אחת.

חישובים והזנת פרטים אוטומטית

תוכנה להפקת חשבוניות מציעה לכם את האפשרות להפיק חשבונית בקלות ובמהירות מכל מחשב עליו מותקנת התוכנה. כך למשל, תוכלו להזין אל התוכנה מגוון רחב של נתונים שישמרו בתוכה כמו למשל שמות הלקוחות שלכם, פרטיהם ופרטי ההתקשרות עימם. כאשר תרצו להפיק חשבונית עבור אחד מאותם לקוחות, כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור בשם הלקוח, ומייד כל פרטיו יוזנו אוטומטית אל החשבונית המופקת. כמו כן, כל החישובים הנדרשים לביצוע במסגרת הפקת חשבונית, מתבצעים באופן אוטומטי לחלוטין, וללא טעויות אנוש. כך למשל, תוכלו להזין את תיאור המוצר או השירות שעבור מכירתו מופקת החשבונית, את מחירה שליחידת מוצר או שירות אחת, ואת כמות היחידות שנרכשו. התוכנה תבצע את החישוב של סך העסקה, תחשב את המע"מ, תוסיף אותו ותציג בחשבונית את הסכום הכולל, לרבות מע"מ.

שמירת כל המידע בצורה דיגיטלית

תוכנה להפקת חשבוניות מציעה לכם גם מעבר מהעולם הידני אל העולם הדיגיטלי. כל חשבונית שתפיקו, תשמר כקובץ דיגיטלי על גבי המחשב. את הקובץ תוכלו לאחסן ולגבות במחשב שלכם, ובמקביל תוכלו גם לשלוח אותו באמצעות דואר אלקטרוני ישירות אל הלקוח. הדפסת החשבונית אפשרית כמובן, לבחירתכם. כמו כן, בסוף כל חודש, תוכלו להדפיס דו"ח מסכם של החשבוניות שהופקו באותו החודש, ולשלוח את הדו"ח באמצעות הדואר האלקטרוני, ובליווי כל קבצי החשבוניות שהופקו באותו החודש, ישירות אל מנהל החשבונות שלכם, ללא מאמץ, ללא דואר וללא שליחים.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved