האם תוכנה להפקת חשבוניות מתאימה לחברות בע"מ?


אם אתם בעלים של חברה בע"מ ומעוניינים לעשות שימוש בתוכנה המיועדת להפקת חשבוניות, אתם בוודאי תוהים האם התוכנה מתאימה לשימוש של חברה בע"מ, והאם אתם רשאים להשתמש בתוכנה על פי כללי רשות המיסים. ובכן, העובדה הפשוטה היא שאין שום הבדל בין הוראות הפקת החשבונית על ידי עוסק מורשה או חברה בע"מ. חשבונית מס היא חשבונית מס, וכל בעל עסק כפוף לאותן הוראות בדיוק, בין שמדובר בעוסק מורשה ובין שמדובר בחברה בע"מ.


בכל הקשור להפקת חשבוניות, אין הבדל בין צורות ההתאגדות השונות


חברה בע"מ היא צורת התאגדות הדורשת יישום של כללים חשבונאיים מורכבים יותר, וזאת על מנת לאפשר פיקוח צמוד יותר של הרשויות על פעילות החברה. פרט למגבלות אלה, ולמורכבות זאת, אין שום הבדל בין הכללים החלים על העסקים השונים, ועל כן תוכנה להפקת חשבוניות המשרתת עוסק מורשה, מתאימה גם לחברה בע"מ.


תוכנות המותאמות לחברות בע"מ


אחרי שאמרנו את זה, ייתכן שתרצו למצוא תוכנה שמתאימה לחברה בע"מ, יותר מאשר תוכנות אחרות. כך למשל, אולי תוכלו למצוא תוכנה שלא רק מבצעת הפקת חשבוניות, אלא מבצעת עוד מגוון רחב של פעולות חשבונאיות כמו תעודות משלוח, ניהול מלאי, ניהול ספקים ולקוחות וכדומה, וכן מבצעת התאמות נדרשות מול התנועות בחשבון הבנק. חברה בע"מ היא צורת התאגדות המחייבת ניהול חשבונות כפול, קרי דיווח העסק על הכנסותיו והוצאותיו, כנגד התנועות בחשבון הבנק של העסק. בתהליך ניהול החשבונות, יש למצוא התאמה מלאה בין התנועות בחשבון הבנק ובין הדיווח החשבונאי של החברה. ישנן תוכנות המשלבות בתוכן את היכולת הזאת.


תפקיד מנהל החשבונות שלכם

יחד עם זאת, אם אתם עובדים עם משרד להנהלת חשבונות המבצע עבורכם את כל ניהול החשבונות של החברה, יתכן ואינכם צריכים כלל לעסוק בתחום זה, ותוכלו פשוט ליישם בעסק תוכנה להפקת חשבוניות בלבד, כשאת כל התיאום וכל התהליך החשבונאי הנוסף, יבצע עבורכם מנהל החשבונות שלכם. התוכנה מאפשרת לכם להפיק דו"ח דיגיטלי בקלות רבה, ולהעביר את הדו"ח אל מנהל החשבונות שלכם באמצעות דואר אלקטרוני, מה שלבטח יחסוך גם לכם, וגם למנהל החשבונות שלכם, עבודה רבה סביב ניירת.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved