מי צריך תוכנה להפקת חשבוניות?

למעשה, כל עסק שיש לו הכנסות צריך להפיק חשבוניות, בכל צורה שלא תהיה. השאלה היא האם העסק שלכם צריך תוכנה להפקת חשבוניות כדי לבצע משימה זו, או שאתם יכולים להמשיך להפיק את החשבוניות שלכם באמצעות פנקסים ידניים, ואין בכך שום דבר רע. יחד עם זאת, חשוב להבין שהשימוש בהפקה ממוחשבת של חשבוניות היא לא רק נושא של נוחות, קלות ומהירות, אלא גם של דיוק וראש שקט. ברגע שאתם משתמשים בתוכנת הנהלת חשבונות ייעודית, המחשב מבצע עבורכם את כל החישובים, ומזין את כל הנתונים הנדרשים בצורה אוטומטית. נתונים אלה יכולים לכלול את התאריך, פרטי העסק, פרטי הלקוח, תיאור המוצר או השירות שסביבו בוצעה העסקה, מחירו של המוצר או השירות וכדומה. באופן זה, המקום לטעויות פוחת בצורה משמעותית ואתם נשארים עם ראש שקט יותר.

מעבר לחשבוניות דיגיטליות

בנוסף, אפשר לזהות מגמה מאוד בולטת למעבר לחשבוניות דיגיטליות בכל ענפי המשק. חשבוניות דיגיטליות הן למעשה חשבוניות המופקות על ידי תוכנה להפקת חשבוניות או בפלטפורמה אינטרנטית ייעודית, ואותן אפשר לשמור על גבי המחשב, ולגבות אותן ככל הנדרש. את החשבוניות הדיגיטליות אפשר גם לשלוח אל הלקוחות באמצעות הדואר האלקטרוני, ואין צורך להדפיס כל חשבונית ולאסוף ערימות של ניירת. כאשר מדובר בעסק המטפל בהמון לקוחות, יש לכך השלכות משמעותיות על יעילות התנהלות העסק ברמה החשבונאית, וכן על העלויות של העסק סביב כל הנושא של הפקת חשבוניות ושליחתן אל הלקוחות.

הפקת חשבוניות בקלות, במהירות, בנוחות ובצורה מדוייקת

תוכנה להפקת חשבוניות יכולה לסייע גם כאשר העסק פועל בשטח באמצעות סוכני שטח. כך למשל, יכול סוכן שטח להגיע אל הלקוחות, לבצע עסקאות בבית הלקוח, ולהפיק חשבוניות באמצעות מחשב נייד או מכשיר ייעודי. את החשבונית המופקת יכול הסוכן לשלוח בו במקום אל תיבת הדואר האלקטרוני של הלקוח, והלקוח יכול להדפיס לעצמו עותק פיזי. אחרי שאמרנו את כל זה, עליכם לבחון את הצורך שלכם בתוכנה כזאת, האם הערכים והתועלות שהיא יודעת לספק אכן חשובים לעסק שלכם, והאם נושאים של דיוק, מהירות וקלות הם נושאים שעשויים לעניין אתכם.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved