מגמה ירוקה בעזרת הפקת חשבוניות באינטרנט
 
על שינוי מחשבתי, חיסכון בנייר והמגמה הירוקה
יש דברים שאנחנו עושים בהיסח דעת ולא מבינים שבעזרת שינוי מחשבתי קל שבקלים נוכל לעשות אותם אחרת. אחרת הכוונה היא בקלחות רבה יותר. שנים ארוכות נהגנו לגשת לדואר ולשלם חשבונות. כיום, בלחיצת כפתור אנחנו משלמים את כל החשבונות מהמחשב הביתי, הנייד או הטלפון החכם. במשך שנים נהגנו להסתובב עם יומן ובו מספרי טלפון, וכיום אנחנו מחזיקים את כל המידע הזה מהטלפון החכם שלנו. שינויים מחשבתיים מסייעים לנו להתקדם, לחסוך והכי חשוב- ללמוד.

מה משמעות הלימוד?

בעולם העסקים המשמעות של הלימוד הזה היא אחת- חיסכון. מי שלומד ומתייעל חוסך ומסתבר לא מעט. הטכנולוגיה ממציאה כל הזמן פלטפורמות, תוכנות ושיטות לייעל פעולות שונות. גם פעולות פשוטות כמו הפקת חשבוניות וקבלות יכולות להתברר כפשוטות עוד יותר כאשר נעזרים בכל מה שמציעה לנו הקדמה בכלל ורשת האינטרנט בפרט. הפקת חשבוניות באינטרנט היא דוגמה מצוינת לאופן שבו הטכנולוגיה מסייעת לנו לחסוך משאבים, עלויות, ולצמצם את כמות האשפה על כדור הארץ. מוכנים? מתחילים.

מה התועלת?

תועלת של הפקת חשבוניות באינטרנט היא רבה ומתחילה קודם כל בחיסכון בנייר, דיו, בלאי מדפסת, תשלום לבתי דפוס, מעצבים ועוד. אם מדברים גם על חשבוניות שנשלחות בדואר ללקוחות הרי שחשבוניות מהאינטרנט ניתן לשלוח באמצעות המייל אם יש לכם חתימה אלקטרונית, וכך אנחנו חוסכים גם בעלויות הביול, המעטפות וכוח אדם. הפקת חשבוניות מס היא פעולה שגרתית בכל עסק וביצוע שלה באמצעות האינטרנט חוסך לא מעט זמן. מדובר על תוכנה ידידותית למשתמש עם ממשק פשוט למדי שכל אחד יכול לתפעל.

על התוכנה

את התוכנה ניתן לשלב עם תוכנה להנהלת חשבונות, כך שמלבד הפקת חשבוניות מס, הפקת חשבוניות וקבלות, הפקת קבלות, הפקת קבלות חינם הפקת קבלות חינם היא תאפשר לנו גם לערוך פילוחים, להפיק דו"חות, מאזנים ועוד. הפקת חשבוניות באינטרנט משרתת גם את המגמה הירוקה היות שהיא מצמצמת את כמות הנייר שאנחנו צורכים ומשום כך הפקת קבלות בדרך זו היא ידידותית לסביבה. הפקת חשבוניות באינטרנט היא עוד דוגמה לכך שהקדמה היא ירוקה, חסכונית וידידותית לסביבה.  
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved