איך לייעל את העסק בעזרת הפקת חשבוניות באינטרנט
 
איך מייעלים את העסק?
יש משפט שאומר שהאמת נמצאת בפרטים הקטנים. מי שכתב את המשפט הסה לא יודע בוודאי עד כמה הוא צדק. האמת נמצאת ברטים הקטנים, ולאן שלא נביט, הדרך לעצב את חיינו באופן טוב יותר טמונה תמיד בפרטים הקטנים. שינוי קל בבית יכול לחולל תפנית של ממש, שינוי קל ביחסים שלנו עם אנשים עשוי לקיים יחסים אחרים לחלוטין וגם בעולם העסקים, שינויים קלים באופן התפקוד של העסק עשויים לקדם אותו בצורה משמעותית.

שינוי

כאשר אנחנו מדברים על ייעול בעולם העסקים אנחנו מדברים בראש ובראשונה על הפרטים הקטנים. דפוסי עבודה שגויים, סדר פעולות לא נכון ועוד דוגמאות רבות יכולות להמחיש לנו עד כמה חשובים הפרטים הקטנים. ניקח לדוגמה נושא פשוט למדי כמו הפקת חשבוניות מס ונגלה עד מהרה כי כאן ניתן לחסוך לא מעט עלויות, זמן וכוח אדם. הפקת חשבוניות וקבלות הן מנת חלקו של כל עסק, בין אם קטן ובין אם גדול. נהוג לחשוב על חשבוניות וקבלות כעל דבר ממשי, אולם בשנים האחרונות החלה להסתמן תפנית בנקודה זו.

מה מבטא את התפנית?

הפקת חשבוניות באינטרנט מבטאת בצורה עזה את התפנית שחלה בהקשר של הפקת קבלות. כיום ניתן להפיק קבלות ברשת האינטרנט בחינם ללא עלות, ובהזדמנות זו לחסוך בעלויות נייר, דיו למדפסת, בלאי למדפסת ועוד. ניתן להשתמש באותה תוכנה שמאפשרת לקבל הפקת קבלות חינם גם לטובת שליחה של הקבלות במייל וכך לחסוך גם בהוצאות על בולים ומעטפות. בחישוב לטווח הארוך בקנה מידה של עסק, מדובר על חיסכון ניכר.

חיסכון

הפקת חשבוניות באינטרנט מסייעת לנו גם לחסוך בכוח האדם, היות שאין צורך לבייל ולהכניס למעטפות. אם לא די בכך, שימוש בפלטפורמה הזו שמציעה הרשת מממשת את המגמה הירוקה ששואפת למזער את כמות האשפה על פני כדור הארץ. אין כאן מפסידים אך המרוויחים מרוויחים בגדול. מדובר על תוכנה פשוטה לתפעול ונגישה במיוחד שניתן למצוא בקלות באינטרנט ולשנות את שיטות העבודה בעסק. ניתן לשדרג את  על ידי הוספת תוכנת הנהלת חשבונות פשוטה וידודתית, שתאפשר בנוסף להפיק דו"חות ומאזנים.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved