חשבוניות באינטרנט

כל בית עסק או עצמאי המוכר שירותים או מוצרים מחויב להנפיק חשבונית מס ללקוחותיו על מנת לאפשר התחשבנות מול שלטונות המס. המטרה של חשבוניות מס היא להכריז על הסכומים ששולמו ולהוות אסמכתא לתשלומים ותקבולים של לקוחות ובעלי עסקים. עד לאחרונה, הנפקת חשבוניות מס בוצעה בעיקר על ידי פנקס חשבוניות שהוצא על ידי בית דפוס ומולאו באופן ידני על ידי בית העסק אולם לאחרונה יותר ויותר בתי עסק עוברים לשימוש תוכנות ייעודיות להנפקת חשבוניות מס באמצעות האינטרנט. הכל על הפקת חשבוניות באינטרנט והיתרונות שלהם בכתבה הבאה.

מרכיבי חשבוניות מס

חשבוניות מס מורכבות מפרטים שונים המעידים על העסקה ועל בית העסק. כל חשבונית מכילה פרטים אודות מנפיק החשבונית, בעל העסק כמו מספר העוסק מורשה של בעל העסק, מספר סידורי של החשבונית ופרטים של בית העסק. בנוסף, החשבונית כוללת מידע אודות מהות העסקה כולל הסכום הכולל של העסקה פלוס תשלום מס ערך מוסף ולבסוף כוללת החשבונית פרטים אודות הלקוח ומכיל חתימה או חותמת של בית העסק.

הנפקת חשבונית באינטרנט

הנפקת חשבונית באינטרנט מבוצעת כחלק מפלטפורמה רחבה במיוחד של אתר המאפשר ניהול עסק בקלות וביעילות תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר. אתר MyBusiness הכולל את התוכנה MyBooks לניהול חשבונות מאפשר לבעלי עסקים לשלוט בניהול החשבונות של בית העסק מכל מקום ובכל זמן. באתר ניתן להפיק חשבוניות באינטרנט ולהתממשק בכלים אינטרנטיים כמו מייל אלקטרוני המאפשר שליחה של החשבונית ישירות למייל של הלקוח. בנוסף באמצעות התוכנה להנהלת חשבונות יכול הלקוח לבצע פעולות בתחום הנהלת החשבונות בקלות וביעילות כמו ניהול ספקים, ניהול לקוחות, הפקת דו"חות, ביצוע מאזנים ועוד.

יתרונות הפקת חשבוניות באינטרנט

היתרונות של הפקת חשבוניות באינטרנט הם רבים ובראשם החיסכון וההתייעלות לבית העסק. תוכנה המאפשרת הפקת חשבוניות באינטרנט מאפשר חיסכון בעלויות הנייר, עלויות ההדפסה וחיסכון בזמן של מילוי ידני של החשבוניות. בנוסף, שימוש בהפקת חשבוניות באינטרנט מאפשר לבצע את הנפקת החשבוניות מכל מקום ובכל זמן בקלות וביעילות. יתרון בולט נוסף הוא ביכולות של התוכנה הייעודית לשחזר חשבוניות, לגבות חשבוניות ולשמור את החשבוניות בתיקיות ממוחשבות.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved