חשבוניות באינטרנט

עולם הטכנולוגיה והאינטרנט זימן לחיים האישיים והעסקיים כלים יעילים לניהול ולארגון כמו גם לאינטראקציה בין אנשים. כלים מובילים כמו המייל האלקטרוני, תוכנות ניהול וארגון שונות ועוד כלים טכנולוגיים ומתוחכמים. בין הכלים המובילים בולטים במיוחד כלים המשמשים לניהול וארגון לבתי עסק ולחברות. כלים טכנולוגיים שנכנסו אל בתי העסק הפכו את הניהול והארגון של בית העסק להרבה יותר קל ופשוט. דוגמא לכלים כאלו היא תוכנה להפקת חשבוניות באינטרנט.

מהן חשבוניות?

חשבוניות הן תעודה המעידה על עסקה שבוצעה בין סוחר או נותן שירות ולקוח אשר במסגרתה שולמו כספים בעבור עבודה או סחורה. באמצעות חשבוניות יכול בעל העסק להתחשבן מול שלטונות המס ולשלם את המיסים בעבור התשלומים שקיבל. את חשבונית המס מקבל הלקוח בהעתק מקור מבעל העסק ושאר העותקים נשארים אצל בעל העסק לשם התחשבנות עם שלטונות המס וארגון הנהלת החשבונות של בית העסק.

הרכב חשבוניות

חשבוניות מס מורכבות ממספר העתקים וכוללות את כל הפרטים של בית העסק, של הלקוח ושל העסקה. בין הפרטים שיופיעו על גבי החשבונית ניתן למצוא את מספר העוסק מורשה של בית העסק, מהות העסקה, פרטים של בית העסק, חתימה וחותמת של נותן החשבונית, פרטים של הלקוח, תאריך ביצוע העסקה ועוד. השיטה המסורתית של מילוי החשבונית היא באופן ידני על ידי פנקס חשבוניות שאותו מנפיק בעל העסק בבית דפוס.

הפקת חשבוניות באינטרנט

השיטה החדשה של הפקת חשבוניות והמקובלת ביותר היום שיותר ויותר עסקים עוברים לשימוש בה היא באמצעות תוכנה ייעודית המבצעת הפקת חשבוניות באינטרנט. היתרונות של האינטרנט מאפשרים לעשות שימוש בתוכנה יחד עם כלים אינטרנטיים אחרים כמו למשל תוכנת הדואר האלקטרוני המאפשרת משלוח החשבונית ישירות למייל של הלקוח. תוכנת הפקת חשבוניות באינטרנט של אתר  MyBooks היא חלק מתוכנה ייעודית להנהלת חשבונות באינטרנט המאפשרת ביצוע כל הפעולות החשבונאיות והפיננסיות של החברה או בית העסק ובכללן הפקת חשבוניות.

יתרונות שימוש באינטרנט להפקת חשבוניות

היתרונות של הפקת חשבוניות באינטרנט הם רבים ובראשם האפשרות להיכנס לתוכנה ולהנפיק את החשבוניות מכל מקום ומכל זמן. יתרונות נוספים הם חיסכון בעלויות וחיסכון בזמן לביצוע העסקה.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved