תוכנה להפקת חשבוניות- ידידותית למשתמש

כל בעל עסק או עצמאי הנותן שירותים מחויב על פי חוקי המס בהנפקת חשבוניות מס ללקוחותיו או לאנשים שלהם הוא מספק סחורה או שירותים. חשבוניות מס הם למעשה התיעוד של עסקה שמהותה היא העברת כספים מלקוח לסוחר או נותן שירות והן מהוות את האמצעי של רשויות המס לדיווח ולהתחשבנות עם בעל העסק בתשלומי המס השונים כולל מס ערך מוסף. נכון להיום ניתן להנפיק חשבוניות מס בצורה המסורתית באמצעות פנקס חשבוניות הכולל העתקים או בצורה הטכנולוגית באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות. הכל על האמצעים המסורתיים והחדישים בכתבה הבאה.

מהן חשבוניות מס

חשבוניות מס הן הדרך שבה הסוחר או נותן השירות מדווח על ההוצאות שלו או ההכנסות שלו לרשויות המס. באמצעות חשבוניות המס יכולות רשויות המס להתחשבן עם הסוחרים ונותני השירות ולגבות מהם מיסים. חשבוניות מס יכילו את הפרטים של מנפיק החשבונית, פרטים אודות מהות העסקה ומהות התשלום, מספר סידורי של החשבונית, המספר של עוסק המורשה, חתימת מנפיק החשבונית ופרטים של הלקוח מקבל החשבונית.

תוכנה להפקת חשבונית

האמצעית הטכנולוגיים מעניקים את היכולת לעשות שימוש בכלים וירטואליים וכלים מתקדמים לניהול חשבונות והפקת חשבוניות. אחד האמצעים המתקדמים הוא תוכנה להפקת חשבוניות המאפשרת להנפיק את החשבוניות באופן ממוחשב ואף לשלוח את החשבונית ישירות מהתוכנה במייל אל הלקוח. שימוש באמצעי של תוכנה להפקת חשבוניות הוא לרוב חלק מפלטפורמה כוללת של שירותי ניהול חשבונות מתקדמים ללקוח.

אתר MyBusiness
 
אתר MyBusiness הוא דוגמא לאתר המאפשר ניהול חשבונות ושירותים נוספים בעבור עסקים או עצמאיים המעוניינים לנהל את חשבונותיהם בצורה קלה ויעילה. באתר, מגוון רחב של שירותים לעסקים ולעצמאיים באופן מקוון. בין הכלים הנמצאים באתר, תוכנה להפקת חשבוניות, תוכנה לניהול קמפיינים, תוכנה לניהול חשבונות, תוכנה לניהול פרויקטים וכל זה במקום אחד.
שימוש באמצעים הטכנולוגיים של האתר מהווה יתרון גדול לבית העסק במיוחד בפן התדמיתי שכן בית עסק העושה שימוש בתוכנות הנהלת חשבונות באינטרנט מתקדמות להנפקת חשבוניות נתפס כבית עסק מתקדם טכנולוגית. בנוסף, שימוש בתוכנות הזמינות באתר לניהול בית העסק מהווה יתרונות גדולים גם בפן העסקי ומעניקים חיסכון בעלויות.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved