מה לבדוק כאשר מתקינים תוכנת חשבוניות חינם?

ברשת האינטרנט ניתן למצאו פיתויים רבים, ולא בכדי היא מכונה בפי רבים אוטוסטרדת המידע. היא אכן מספקת כמות גודלה של מידע בזמן קצר ובמהירות רבה, מה שהופך את המידע שמוצג בה לעתים ללא אמין במיוחד. לא אחת קורה שאתרים מציגים מצג שווא או מציעים לנו עסקה כדאית במיוחד שמתבררת לאחר מכן כחתול בשק. רשת האינטרנט מחייבת אותנו הצרכנים, בין אן מדובר באנשים פרטיים ובין אם מדובר בחברות באחריות כלפי המוצר שקנינו וכלפי עצמנו. 

אחריות הצרכנים

רכישה באינטרנט או קבלת מידע מהאינטרנט מחייב לבחון מי מסר לנו את המידע, מה ההסמכה שלו, מה אנחנו יודעים עליו ובהתאם להסיק מסקנות. זה נכון לגבי המלצה על מוביל, לגבי רכישה במאות שקלים, לגבי פרסומות ועוד. במידע ברשת האינטרנט הוא נגיש ונזיל וחובת בדיקת האמינות מוטלת, מה לעשות עלינו הצרכנים. יתרונות רבים יש לרשת האינטרנט והצרכן החכם הוא זה שיודע לברור עיקר מהתפל ולעשות בה שימוש מושכל.

איך למזער את הנזק?

הקפדה לרכוש באתרים מוכרים למשל ומחברות מוכרות תוכל להקטין את הסיכוי שנבצע רכישה שנתחרט עליה. לא מעט חברות מציעות גם תוכנות ושירותים חינמיים, כמו למשל תוכנת חשבוניות חינם שמאפשרת לנו לקבל תוכנה יעילה במיוחד שתשפר משמעותית את תפקוד העסק שלנו ותגביר את הרווחים. נשמע טוב מדי? האמת היא שלא. אם נדע לנהוג באחריות ולבחור איזו תוכנה להתקין נוכל לקבל מוצר מצוין שיסייע לנו לנהל את העסק בצורה טובה ויעילה. 

מה לבדוק?

כמו כל מוצר שנקנה או כל שירות שנקבל דרך הרשת גם כאן בבחירת תוכנת חשבוניות חינם יש לקחת בחשבון כמה דברים. הדבר החשוב ביותר הוא לוודאי כי מדובר בתוכנה שאושרה על ידי רשות המסים. שנית, משום שתוכנה כזו נוגעת לנושא רגיש שעניינו אמצעי תשלום של הלקוחות שלכם, חשוב לוודא שהתוכנה עומדת בכל תקני האבטחה המחמירים ביותר. זאת ועוד יש לוודא כי מדובר בתוכנה גמישה דיה בעלת ממשק שיוכל להתאים לעסק שלכם ולאופי הפעילות בו. 
יתר על כן יש לשים לב שהתוכנה קלה לתפעול ושתוכלו להשתמש בה בנוחות.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved