איך מוצאים ברשת תוכנת חשבוניות חינם?

העולם שלנו מלא פיתויים. לכל דבר שנחשוב לעשות או נרצה לעשות יש מגוון אפשרויות והמידע הקיים ברשת האינטרנט לעתים מסייע לנו לקבל החלטות על בסיס עובדות וידע, אך לעתים עלול לבלבל אותנו. הדבר נכון לעסקים ולחברות וכולל את כל מי שחשוף למידע הרב שנמצא ברשת האינטרנט, הלא היא אוטוסטרדת המידע. ברשת האינטרנט הגבול בין מידע אינפורמטיבי ושיווקי היטשטש במידת מה, דבר שגורם לנו הצרכנים לעתים להתבלבל ולא להבחין בין תוכן שהוא במהותו שיווקי ובין תוכן שהו במהותו אינפורמטיבי ואובייקטיבי.

מה זה בדיוק?

אחת הדוגמאות לבעיה זו ניתן לראות כאשר מחפשים תוכנת חשבוניות חינם ברשת. יש לא מעט תוכנות כאלה והרבה אתרים מציעים לגולשים מידע עליהן. הקושי הוא להבחין בין תוכנות אמתיות שיכולות לסייע לבעל העסק לנהל את מערך החשבוניות בחברה ובין תוכנות חובבניות שלא יבצעו את עבודתן היטב. המאמר הבא מבקש להסביר מה חשוב לבדוק כאדר מחפשים תוכנת חשבוניות חינם ברשת, מה היתרונות של תוכנה כזו ומה יכולים להיות השימושים שלה.

מה השימוש?

שימושי התוכנה הזו באים לידי ביטוי בכמה מובנים והברור ביותר הוא כמובן בהיבט הכספי. היכולת לשלוח את החשבוניות ישירות במייל עם חתימה דיגיטלית חוסכת הוצאה על דפים, דיו, בולים, מעטפות וכוח אדם שישלח את הדואר. במקביל היא גם חוסכת או מצמצמת את עבודת מנהל החשבונות, משום שאת רוב עבודת המעקב אחר החשבוניות מבצעת התוכנה. יתרון נוסף טמון בנוחות השימוש וביכולת להפיק בין רגע דו"חות של לקוחות חייבים, מאזנים ועוד. 

איך למצוא?

כדי למצוא תוכנת חשבוניות חינם שתענה על הצרכים של העסק יש לשים לב שמדובר על תוכנה גמישה שניתצן להתאימה לשימושכם. בנוסף, חשוב לבדוק שהתוכנה מאושרת לשימוש על ידי רשות המסים וחשוב מכל לוודא שהיא עומדת בתקני האבטחה המחמירים ביותר. אחרי הכל, לא הייתם רוצים לחשוף לעיניי כל את אמצעי התשלום של הלקוחות שלכם. בנוסף, וודאו שהתוכנה קלה לשימוש ושמשך ההכשרה של העובדים אינו ארוך מדי. 
עוד חשוב לוודא כי מערך התמיכה שמוצע לכם במסגרת השימוש בתוכנה הוא אמין ומאפשר לכם לקבל מענה על כל בעיה בזמן קצר. 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved