תוכנה להפקת חשבוניות חינם היא חסכון לעסק

עולם האינטרנט והטכנולוגיה מזמן בפני לקוחות ועסקים כלים יעילים וקלים ההופכים את הניהול הפיננסי, שיווקי ועסקי של בית העסק להרבה יותר קל ופשוט. הכלים הטכנולוגיים השונים ועולם האינטרנט מאפשרים שימוש קל ויעיל לביצוע פעולות פשוטות ומורכבות באמצעות טכנולוגיות מיוחדות אשר מהוות המקום של בית העסק לחסוך ולהתייעל.
בין התכונות הייחודיות ניתן למנות את התוכנה אשר הפכה את כל תהליך אספקת החשבוניות עבור שירותים שונים להרבה יותר יעיל ואינטואיטיבי וגרמה ללקוחות ועסקים מכל הארץ להתייעל ולחסוך. הכל על תוכנה להפקת חשבוניות חינם והתרומה שלה להתייעלות וחיסכון של בית העסק, בכתבה הבאה.

חשבוניות מס

על מנת להבין את גודל התרומה של תוכנה להפקת חשבוניות חינם לעסקים ועצמאיים יש להבין תחילה את המשמעות של חשבוניות מס לבתי העסק. החשיבות של חשבוניות מס לבתי העסק היא גדולה ומשמעותית מאחר וחשבונית המס היא האמצעי של בית העסק והלקוח להתחשבן עם שלטונות המס. באמצעות החשבונית המופקת יכולים שלטונות המס לגבות את המיסים עבור ההכנסות של בית העסק שסיפק את השירות או הסחורה. חשבוניות מס כוללות פרטים אודות העסקה כמו הסכום ששולם כולל מע"מ, פרטים אודות הספק כמו מספר העוסק מורשה ושם בית העסק ופרטים אודות הלקוח כמו השם ומהות העסקה.

השינוי בשיטת הפקת חשבוניות

השיטה המסורתית של הנפקת חשבוניות מס היא שימוש בפנקס חשבוניות אשר מודפס בבית דפוס וכול את כל הפרטים של בית העסק. את הפרטים אודות העסקה והלקוח ממלא בית העסק באופן ידני ומוסר ללקוח את העתק המקור של החשבונית. בשיטה הממוחשבת, כל הפרטים של הלקוח ובית העסק מוזנים למחשב באופן אוטומטי והחשבונית יכולה להישלח ישירות אל המייל של הלקוח.
השיטה של תוכנה להפקת חשבוניות חינם חוסכת למעשה את עלויות הנייר והדפוס של החשבוניות, את עלויות משלוח החשבוניות ואת זמן מילוי החשבוניות באופן ידני. בנוסף, תוכנה להפקת חשבוניות מאפשר שחזור של חשבוניות שהופקו, גיבוי של חשבוניות שהופקו ועוד.

תוכנה להפקת חשבוניות חינם של אתר MyBusiness 
 
אתר MyBusiness הוא האתר המתקדם לניהול פיננסי של חברות ומספק את תוכנת  MyBooks המאפשרת הנהלת חשבונות באינטרנט חינם וממוחשב לצד הפקת חשבוניות מס בקלות וביעילות.  
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved