למה צריך תוכנת חשבוניות חינם?

בעולם שלנו הכל מתורגם ומעובד לפי עיקרון הרווח. לכל דבר יש עלות, לכל דבר יש מחיר ובכל היבט של חיינו אנחנו לוקחים שיקולים שונים ובהם גם שיקולי רווח והפסד. הידיעה שלכל דבר יש מחיר הופכת את החיים שלנו לעתים למסובכים מדיף בייחוד אם לפתע פתאום אנחנו מגלים שישנם דברים שניתנים לנו בחינם. דוגמה טובה לכך ניתן למצוא ברשת האינטרנט. רשת האינטרנט הביאה לנו הצרכנים אתה בשורה של תוכנות ושירותים שונים שניתנים בחינם.

מה העיקרון?

העיקרון הכלכלי שמנחה את החברות שנותנות לנו כל מני שירותים בחינם הוא פשוט. אנחנו מקבלים את השירות שלו אנו זקוקים והם נהנים מספר רב של כניסות לאתר, חשיפה גבוהה, חשיפה לתוכן פרסומי ובעקבותיו רכישה של מוצרים אחרים בתשלום. שליחת מיילים, שליחת פקסים ועוד שירותים נוספים מוצעים כיום ברשת חינם והמרוויחים העיקריים הם כמובן הצרכנים. הצרכן משלם רק עבור תשתית האינטרנט עצמה ונהנה משימוש בשורה של שירותים, תוכנות ומוצרים ללא עלות.

למגזר העסקים

אחד החידושים דווקא למגזר העסקי הוא הנושא של חשבוניות באינטרנט. חבורת רבות מציעות כיום תוכנת חשבוניות חינם ללא עלות. מדובר בשירות מעולה ונוח שמאפשר לא רק לייעל את העבודה אלא גם לחסוך בעלויות של נייר, דיו, בלאי של המדפסת, בולים, מעטפות וכוח אדם שאמון על שיחת דואר. בנוסף, ניתן בעזרת תוכנת חשבוניות חינם לנהל את כל מערך החשבוניות בעסק וכך לצמצם או לבטל את העסקתך מנהל החשבונות. 

יתרונות

יתרונות אחרים של התוכנה קשורים בהיותה חפה מטעויות אנוש, מהירה, יעילה, קלה לשימוש וכמובן היא מאפשרת לבעל העסק לשלוט על מאזן ההכנסות ולהפיק 
בקלות דו"חות שיסייעו לו להצעיד את העסק קדימה. תוכנה כזו גם מצמצמת את כמות הנייר במשרד והופכת אותו לנעים יותר ומייצרת תדמית מקצועית בעיניי הלקוחות. כאמור תוכנת חשבוניות חינם מוצעת כיום באתרים שונים. 

מה לבדוק?

כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים תוכנה טובה חשוב לוודא שהיא מאושרת על ידי רשות המסים להפקת חשבוניות, שהיא עומדת בתקני אבטחה מחמירים ושהיא קלה לשימוש. עוד יש לוודא כי היא גמישה דיה להתאמת הממשק לעסק שלכם. 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved