הפקת חשבוניות חינם בארגון

בניגוד לבעבר, שבו הנפקת חשבוניות הייתה כרוכה בעלויות שונות, נכון להיום הפקת חשבוניות חינם אפשרית באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים לניהול חשבונות וניהול עסק. תוכנות הנהלת חשבונות הקיימות בבתי העסק השונים ובאינטרנט מעניקות לבתי העסק את האפשרות לחסוך בעלויות ובזמן של הנפקת חשבוניות באופן ידני ומחליפות לאט לאט את פנקס החשבוניות הידני עם ההעתקים שהיה מקובל לעשות בו שימוש באספקת קבלה. איך עובדת השיטה של הנפקת חשבוניות ממוחשבת ומה היתרונות שלה? כל התשובות בכתבה הבאה.

חשבוניות מס – הגדרה

חשבוניות מס הן למעשה תיעוד של עסקה המבוצעת בין ספק ולקוח ובה מקבל הספק כספים עבור שירות או סחורות שהוא נותן ללקוח. חשבונית המס במהות שלה היא הוכחה להתחשבנות של מקבל הכספים והלקוח מול רשויות המס ומהווה אסמכתא לסכום שהתקבל ושחייב במס. על החשבונית יופיעו הפרטים הבאים: מספר העוסק מורשה של הספק, מספר סידורי של החשבונית, פרטים של הספק כמו כתובת ושם בית העסק, פרטים של הלקוח, פרטים אודות מהות העסקה, סך הסכום ששולם וסך הכל הסכום כולל תשלום מס ערך מוסף.

כלים להנפקת חשבונית מס

נכון להיום, השימוש בתוכנות עבור הפקת חשבוניות חינם הוא נפוץ ומקובל ביותר. כלים להנפקת חשבוניות בחינם הם לרוב חלק מפלטפורמה שלמה של הנהלת חשבונות ממוחשבת הקיימת כמעט בכל עסק מודרני. אחד האתרים הבולטים המאפשר הפקת חשבוניות חינם הוא אתר MyBusiness הכולל מגוון רחב של כלים שימושיים לניהול נכון ואפקטיבי של בית עסק כמו כלים לניהול חשבונות, כלים לניהול פרויקטים, כלים לניהול מסמכים, כלים לניהול קמפיינים ועוד. באמצעות האתר יכול בית העסק לשמור את כל הניהול שלו במקום אחד ולגשת אליו מכל מקום ובכל זמן.

יתרונות תוכנה ממוחשת להפקת חשבוניות

היתרונות של הפקת חשבוניות חינם באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות, מעבר לחיסכון בעלויות כוללים בנוסף חיסכון בזמן של הדפסת החשבוניות, חיסכון במשלוח החשבוניות מאחר והתוכנה מאפשרת משלוח אוטומטי של החשבונית שהופקה במייל ללקוח, חיסכון בניירות, מתן אפשרות לשחזר את החשבוניות שהופקו, מתן אפשרות לגבות את המידע והחשבוניות ועוד.


קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved