חשבונית חינם לעסק

הפקת חשבונית מהווה את פעולת התיעוד הוותיקה ביותר של עסקאות. באמצעות חשבונית מס יכולים שלטונות המס להתחשבן עם בעלי עסקים או עצמאיים המעניקים שירותים או סחורות תמורת כספים. באמצעות מתן חשבונית מס, יכול בעל העסק לדווח על ההכנסות שלו ולגבות מיסים מהלקוח כמו מס ערך מוסף. הנפקת חשבונית נכון להיום מתבצע בשתי דרכים עיקריות. בדרך הידנית באמצעות פנקס חשבונית ידני או באופן ממוחשב על ידי תוכנות להנפקת חשבונית.

הפקת חשבונית באמצעות פנקס חשבונית

הדרך הוותיקה והמסורתית של הפקת חשבונית היא על ידי שימוש בפנקס חשבונית. את פנקס החשבונית רוכש מנפיק החשבונית בעל העסק מבית דפוס תמורת תשלום והפנקס כולל חשבונית אשר מורכבות מן הפרטים הנחוצים כמו פרטי בעל העסק מנפיק החשבונית, מספר סידורי של החשבונית, מהות העסקה, הסכום הכולל של העסקה כולל תשלום מס ערך מוסף, פרטי הלקוח שלו מונפקת החשבונית, מספר העוסק מורשה של בעל העסק וחותמת או חתימה של בעל העסק.

הנפקת חשבונית ממוחשבת

הדרך החדשה שהופכת להיות מקובלת יותר ויותר בקרב עסקים היא הפקת חשבונית ממוחשבת. הפקת החשבוניות נעשית על ידי תוכנה ייעודית להפקת חשבונית מס הכוללת את כל הפרטים של בית העסק ומאפשרת הזנת הפרטים של הלקוח מקבל החשבונית. לרוב, תוכנה להפקת חשבוניות מאפשרת הפקת חשבונית חינם ומאפשרת את החיסכון הגדול בעלויות של הפקת החשבונית. בנוסף, תוכנות הפקת חשבוניות חינם הנמצאות באינטרנט מאפשרות משלוח של החשבונית ישירות אל הלקוח במייל מה שחוסך במקביל להנפקת החשבונית גם את עלויות המשלוח וגם את זמן המשלוח של החשבונית.

יתרונות של תוכנה להפקת חשבוניות חינם

היתרונות של תוכנה להנפקת חשבוניות חינם הם גדולים. מעבר לחיסכון בכסף ובזמן, תוכנה של הנפקת חשבונית היא חלק מפלטפורמה גדולה של הנהלת חשבונות המאפשרת ביצוע פעולות רבות לניהול נכון ותקין של חשבונות בית העסק. אחת הדוגמאות הבולטות לאתר המעניק כלים ממוחשבים לביצוע הנהלת חשבונות ממוחשבת ובכללן הפקת חשבוניות חינם הוא אתר MyBusiness הכולל כלים מיוחדים לניהול בית עסק הן ברמה העסקית, הן ברמה השיווקית והן ברמה הפיננסית.  
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved