מה מסופק במסגרת שירות הפקת חשבוניות חינם?

שירות הפקת חשבוניות חינם, כשמו כן הוא כולל הפקת חשבוניות בלבד. בשירות זה לא תוכלו למצוא פונקציות נוספות כמו ניהול מלאי, ניהול עובדים, ניהול לקוחות וספקים, הפקת תעודות משלוח, או הפקת דו"חות מורכבים. אחרי שאמרנו את זה, הפקת חשבוניות הוא צורך של כל עסק ועסק, ועבור עסקים רבים זה הוא הצורך היחיד מבחינה חשבונאית. ישנם עסקים רבים, שאין להם צורך בתעודות משלוח, ואין להם צורך בניהול מלאי מורכב, ואין להם צורך בהפקת דו"חות מורכבים שיספרו להם על מוצרים מובילים וכדומה. עבור עסקים אלה, הצורך היחיד שלהם כדי לנהל את העסק מהבחינה החשבונאית, הוא הפקת חשבוניות, ועבורם שירות זה בהחלט יכול להספיק.

לא מתאים לכל עסק

לעומתם, קיימים עסקים רבים שהפקת חשבוניות הוא רק חלק קטן, מרכזי אבל קטן, מכלל הפעילות החשבונאית המתקיימת בעסק. עסקים אלה אינם יכולים להסתפק בשירות של הפקת חשבוניות חינם, והם מחוייבים לבצע עוד שורה של פעילויות חשבונאיות, גם כדי לעמוד בתקנות והחוקים החלים עליהם, וגם כדי לנהל את העסק שלהם בצורה נכונה ויעילה יותר. עבור עסקים אלה, שירות זה אינו מספיק, ולכן אין שום טעם להירשם אליו, מאחר ובכל תוכנה או שירות מורחב שהם ירכשו, תהיה לבטח גם האופציה להפיק חשבוניות ועוד שורה של תעודות חשבונאיות.

נקודת פתיחה מעולה

מי שנרשם לשירות של הפקת חשבוניות חינם צריך להבין שבמסגרת השירות, הדבר היחיד שהוא יוכל להפיק הוא חשבוניות. בהיבט זה, יוכל הלקוח לבצע כל פעולה נדרשת בתחום החשבוניות, להגדיר את תאריך החשבונית, להכניס את תיאור העסקה, את שווי העסקה, פרטי הלקוח וכל הפרטים הנוספים הנדרשים להופיע על החשבונית. את החשבונית ניתן יהיה להפיק בפורמט דיגיטלי, לאחסן במחשב, ולשלוח ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני, או להדפיס ולספק ללקוח מודפס על גבי דף בזמן אמת. כל האפשרויות הנדרשות לצורך הפקת חשבוניות כחוק מתקיימות במסגרת שירות זה, אך מעבר לכך לא מסופק אלמנט חשבונאי נוסף. עשו חשיבה האם זה מספיק לכם, ואם כן, זאת בהחלט יכולה להיות נקודת ההתחלה הטובה ביותר עבורכם.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved