הפקת חשבוניות חינם באמצעות האינטרנט

היום בעידן האינטרנט, רובנו מנהלים אין ספור פעילויות יום יומיות, וכאלה שהן גם פחות יום יומיות, באמצעות האינטרנט. אנחנו מבצעים רכישה של מוצרים ממגוון רחב של סוגים ותחומים באמצעות האינטרנט, אנחנו מתקשרים עם החברים ורוכשים חברים חדשים באמצעות האינטרנט, אנחנו קוראים חדשות וצורכים מידע בכמויות שמעולם לא צרכנו, באמצעות האינטרנט, ואנחנו גם מנהלים עסקים שלמים, גדולים ומצליחים באמצעות האינטרנט, וזה רק על קצה המזלג. מן הסתם, אפשר לצפות שלאט לאט נוכל לשמוע על יותר ויותר פעולות שעוברות מהמרחב הפיזי אל המרחב האינטרנטי במטרה להקל על תהליכים, להפוך אותם ליעילים יותר, ומעוד מגוון רחב של סיבות, שיכולות להיות למשל חסכון בנייר ומעבר לשימוש בטפסים דיגיטליים וכדומה.

שינוי משמעותי באופן הפקת החשבוניות

הפקת חשבוניות חינם באמצעות האינטרנט היא דוגמה טובה לשירותים חדשים שלאט לאט עוברים מהעולם הפיזי אל העולם האינטרנט. בעבר היו מזמינים בתי עסק עשרות רבות של פנקסים אותם הדפיסו במיוחד עבורם בבית דפוס. בכל בית עסק היה ארון גדול שהכיל את הפנקסים הללו, ובכל פעם שהתבצע עסקה בעסק, היה צורך לכתוב את פרטי העסקה בחשבונית בכתב יד ובשלושה עותקים באמצעות ניירות כימיים מיוחדים. תהליך זה דרש כמובן זמן רב, ולעיתים היו נתקעים בתי עסק ללא חשבוניות, מאחר ולא הזמינו פנקסים חדשים בזמן. כיום, שירות כמו הפקת חשבוניות חינם, מאפשר זמינות מלאה של בית העסק לאמצעי להפקת חשבוניות, ולא רק שאמצעי זה זמין לעסק בעסק עצמו, אלא בכל זמן ובכל מקום, גם אם מדובר בנציג העסק הנמצא בבית הלקוח, ונדרש להפיק חשבונית בזמן אמת.

רגולציה תומכת, תנאי הכרחי

האינטרנט מאפשר לנו ליצור שירותים חדשים שכלל לא היו קיימים בעבר, והוא מאפשר לנו לשדרג שירותים קיימים באמצעות העברתם אל המרחב הדיגיטלי. בהרבה מקרים, עיכובים במעבר זה נובעים מרגולציה לא עדכנית, או מרשויות שאינן משקיעות מספיק זמן, מחשבה ומאמץ כדי לבנות את תהליך המעבר לעידן הדיגיטלי באופן מסודר. את זה אי אפשר להגיד על רשות המיסים שעושה את כל הניתן על מנת לאפשר פיתוח של שירותים דיגיטליים חדשים כדוגמת הפקת חשבוניות חינם באמצעות האינטרנט. עם זאת, רצוי לבחור בתוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט בעלת אישורים.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved