הפקת חשבוניות חינם וניהול חשבונאי דיגיטלי


אם אתם מנויים על שירותים כמו טלוויזיה בכבלים, טלפון סלולרי, אינטרנט ביתי או עסקי וכדומה, אתם לבטח מכירים את העובדה הפשוטה שמרבית החברות שולחות היום את החשבוניות שלהן אל הלקוחות, באמצעות הדואר האלקטרוני. אם עד כה, היה צריך בית העסק להדפיס מאות אלפי ולעיתים מיליוני חשבוניות בכל חודש, להכניס את החשבוניות הללו למעטפות, ולשלוח כל אחת מהן בדואר רגיל, הרי שהיום יכולים בתי העסק הללו, לשלוח את החשבוניות לכל הלקוחות שלהם בלחיצת כפתור אחת פשוטה. פורמט זה מקל מאוד גם על הלקוחות עצמם, שהרי קל להם יותר להעביר את החשבוניות לרואה החשבון שלהם, וקל להם יותר לאחסן את כל החשבוניות שלהם על גבי המחשב, לגבות אותן, ולשמור אותן לתקופות ארוכות לצורך מעקב.


לשלוח חשבונית במייל


עם שירות הפקת חשבוניות חינם, יכול כעת כל עסק לפעול בצורה זו, ולהפיק את החשבוניות שלו בפורמט דיגיטלי, אותו הוא יכול לשלוח ללקוח באמצעות האינטרנט. אם ברצונו של הלקוח לקבל חשבונית מודפסת, ניתן להדפיס את החשבונית על נייר בזמן אמת, ולהגיש אותה לידי הלקוח. אם הלקוח רוצה לקבל את החשבונית באמצעות הדואר האלקטרוני, אפשר בו במקום, להפיק את החשבונית באינטרנט, ולשלוח אותה לכתובת המייל שמספק הלקוח.


ביצוע ניתוחי מידע דיגיטלי


אך שם זה לא נגמר. העובדה שכל הניהול החשבונאי שלכם מתבצע באמצעות המחשב והאינטרנט, מאפשרת לכם גם להפיק דו"חות גדולים ומקיפים בקלות רבה ובמהירות רבה. כך למשל, תוכלו להיכנס לחשבון הפרטי שלכם באתר המספק לכם שירות הפקת חשבוניות חינם, ובלחיצת כפתור אחת, להפיק דו"ח המספר לכם את כל היסטוריית התשלומים והתקבולים שלכם בחודש האחרון, בשנה האחרונה או מעבר לכך. את הדו"ח תוכלו להדפיס בצורה מסודרת, או ליצא אותו לפורמט של קובץ אקסל, עליו תוכלו לעשות ניתוחים שונים שיוכלו ללמד אתכם על העסק שלכם.


מגמה ברורה לעבר ניהול חשבונאי דיגיטלי


אין ספק שניהול חשבונאי באמצעות המחשב הוא מודל שגם מאפשר לנו להתנהל בצורה קלה ואינטואיטיבית יותר בכל הקשור לניהול החשבונאי של העסק, וגם מאפשר לנו להפיק יותר מידע על העסק שלנו עצמנו. הפקת חשבוניות חינם היא אחת הדוגמאות הבולטות למגמה זו. אנו ממליצים לבדוק באיזו תוכנה להנהלת חשבונות אתם בוחרים בקפידה, מכיוון שקיימות תוכנות שאינן מאושרות על ידי רשות המיסים.

 
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved