האם שירות הפקת חשבוניות חינם הוא באמת חינם?

אנשים רבים מתקשים לקבל את העובדה שמישהו טורח לספק להם שירות מסויים בחינם ומייד מחפשים איפה הקטצ'. אז כדי להבהיר את הדברים, שירות הפקת חשבוניות חינם יכול בהחלט להיות מסופק לכם בחינם לחלוטין, ללא שום תנאי וללא שום מגבלה. היכולת הזאת נובעת מהעובדה שבדרך כלל אתרים המספקים את השירות, מספקים גם שירות מורחב יותר הכולל פונקציות נוספות לניהול העסק. אותם אתרים גובים כסף עבור אותם שירותים מורחבים, מה שמאפשר להם לספק את השירות הבסיסי של הפקת חשבוניות ללא כל עלות. במקרים אחרים, יכולה חברה להציע את השירות במסגרת סל שלם של שירותים שהיא מציעה, כשהשירות אמנם מסופק בחינם, אך ללקוחות ניתנת האפשרות לשלם דמי מנוי שנתיים לא גבוהים, כדי ליהנות גם מתמיכה טכנית.

שירות ממוקד בלבד

בסופו של דבר, כאשר מציעים לכם שירות של הפקת חשבוניות חינם אתם בהחלט יכולים לצפות לכך שהשירות יוענק לכם בחינם. מה שאינכם יכולים לצפות לו הוא שאותו שירות יענה על כל צרכי ניהול העסק שלכם. בעסקים רבים מיושמות מגוון רחב של תוכנות לניהול העסק. תוכנות אלה מבצעות שורה של פונקציות מגוונות ומורכבות. הפקת חשבוניות וקבלות היא רק פונקציה אחת מתוכן, ובנוסף מציעות תוכנות אלה אפשרות לניהול המלאי, ניהול הזמנות מספקים, הפקת חשבוניות זיכוי וחיוב, הפקת תעודות משלוח ועוד מגוון רחב של טפסים ומסמכים. כמו כן, תוכנות אלה מאפשרות להפיק דו"חות מגוונים המאפשרים לעסק לעקוב אחר הפעילות שלו, היקף המכירות, מוצרים מובילים וכדומה.
לבחון את ההתאמה לעסק
בשורה התחתונה, כאשר אתם מזמינים שירות הפקת חשבוניות חינם, אתם בהחלט יכולים לצפות לקבלת השירות בחינם לחלוטין, ללא כל תשלום וללא כל התחייבות. יחד עם זאת, אל תצפו לאף שירות מעבר לזה. בהקשר זה, כדאי לבחון באמת מה הם הצרכים שלכם. במידה ובשלב זה של העסק, הדבר החשוב ביותר עבורכם הוא הפקת חשבוניות, הרי ששירות זה שניתן לכם חינם הוא בהחלט האופציה הטובה ביותר עבורכם, וכאשר תצטרכו שירות מורחב יותר, תוכלו להוסיף תשלום מסויים ולקבל פונקציונליות נוספת.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved