איך הפקת חשבוניות חינם יכולה להקל עליכם את ניהול העסק?

העולם מלא בעסקים המתנהלים בענפים שונים של המשק, ועל פי מודלים שונים של ניהול והתנהלות יום יומית. ישנם עסקים המבוססים על מספר מועט מאוד של לקוחות, כשכל לקוח מהווה נתח גדול בהכנסות, כך שבית העסק צריך להפיק אולי שתיים שלוש חשבוניות בחודש על מנת לשרת את כל צרכיו החשבונאיים ולהתפרנס. עסקים אופייניים הם עסקי ייעוץ למשל, בהם היועץ מייעץ לשתיים שלוש חברות גדולות, וכל חברה משלמת לו סכום כספי גבוה בכל חודש.

קופות רושמות בעסקים עתירי פעילות

עסקים אחרים נדרשים להוציא חשבוניות בקצב מאוד מהיר כמו למשל חנות מכולת, או סופר מרקט המפיקים חשבונית לכל לקוח שעובר בקופה. עסקים אלה מבססים את הניהול החשבונאי שלהם על קופות רושמות חכמות המכילות בתוכן גם תוכנה לניהול עסק ולהפקת חשבוניות. בין אלה ובין אלה, ישנם אין ספור עסקים המפיקים כמויות משתנות של חשבוניות בכל חודש, בקצב כזה שהפקת חשבוניות ממוחשבת וקלה היתה מקלה מאוד על ההתנהלות היום יומית של העסק.

חיבור קבוע לאינטרנט להפקת חשבונית בזמן אמת

עסקים אלה צריכים למשל, להזמין כמויות גדולות של פנקסי חשבוניות, ולהקדיש דקות ארוכות להפקת חשבונית בכתב יד עבור כל לקוח הנכנס לבית העסק. במקום זאת, הפקת חשבוניות חינם הוא שירות המסופק בחינם לכל בית עסק שהוא, והוא מבוסס לגמרי על המחשב ועל האינטרנט. בית העסק יכול להיות מחובר באופן קבוע לאתר המספק את השירות, ובכל פעם שהוא נדרש להפיק חשבונית, הוא פשוט מזין את הפרטים והנתונים הנדרשים אל תוך השדות והחשבונית מופקת במקום, לצורך שליחה כקובץ דיגיטלי, או לצורך הדפסה.

הפקת חשבונית בכל זמן ובכל מקום, גם בבית הלקוח

עסקים שונים מנהלים גם פעילות של הפצה, במסגרתה עוברים אנשי המכירות וההפצה בין לקוחות שונים, מספקים להם שירותים ומוצרים, וצריכים להפיק להם חשבונית. במקום להשאיר את הפקת החשבונית למחלקת הנהלת החשבונות, ולסבך את העסק במשלוחי דואר, ומעקב אין סופי אחר כמות גדולה של חשבוניות להפקה, יכול המפיץ להתחבר לאינטרנט בבית הלקוח, ובאמצעות שירות הפקת חשבוניות חינם, להפיק חשבונית בו במקום ובזמן אמת.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved