הפקת חשבוניות חינם ללא פנקסי חשבוניות

אם בוחנים את התפתחות עולם החשבוניות מגלים שעולם זה התפתח על פי אבולוציה ידועה מראש, ובכל שלב של אבולוציה זו נעשה הסיפור קל יותר ויותר עבור בעלי העסקים. בעבר, היו החשבוניות מבוססות על טפסים אחידים שהיה ניתן לקנות בחנויות למכשירי כתיבה. בטפסים אלה היה ניתן להזין את פרטי העסקה, התאריך וכדומה, כשאת פרטי העסק היה צריך להוסיף בכתב יד או באמצעות חותמת. בהמשך לכך, החלו בתי עסק להזמין פנקסי חשבוניות מודפסים מבתי דפוס. פנקסים אלה הכילו כמות מסויימת של חשבוניות שהודפסו על פי תבנית שסיפק בעל העסק לרבות פרטי העסק.

פנקסים מגושמים

כל פנקס כזה הכיל, עבור כל חשבונית, דף אחד מקור, דף אחד עותק, ודף אחד לצורך הנהלת חשבונות, כך שפנקס שהכיל שלושים דפים, היה טוב להפקת עשר חשבוניות בלבד. בעל העסק היה צריך להזמין כמות גדולה של פנקסים ולאחסן אותם בארון גדול בבית העסק, ובכל עסקה שהייתה מתבצעת היה על בעל העסק להקדיש זמן רב להפקת החשבונית ולכתוב את כל פרטי העסקה, לרבות חישובי מע"מ, חישובי כמויות ומחיר וכדומה.

תוכנות על גבי מחשבי העסק

בהמשך לכך, פותחו תוכנות לניהול עסק שאיפשרו להיפרד מפנקסי החשבוניות, ולהפיק חשבוניות באמצעות תוכנה שהותקנה על גבי מחשבי העסק. תוכנה זו יודעת לבצע עוד מגוון רחב של פעולות לטובת ניהול העסק מעבר לעובדה שהיא מבצעת הפקת חשבוניות חינם. והיום, היום הגענו לשלב המתקדם ביותר באבולוציה זו, ובשלב זה אין בכלל צורך להחזיק תוכנה לניהול העסק על מחשב העסק, לפחות לא לצורך הפקת החשבוניות. במקום זאת, אפשר להשתמש בשירות של הפקת חשבוניות חינם באמצעות האינטרנט, כך שכל הפלטפורמה המייצרת את החשבונית, ואוגרת את המידע נמצאת על גבי האינטרנט, והגישה אליה מתבצעת באמצעות חשבון אישי של כל עסק ועסק.

פלטפורמה אינטרנטית

באמצעות השירות החדש של הפקת חשבוניות חינם, יכול בעל עסק לבצע עסקה בכל רגע ובכל מקום שבו הוא נמצא, ללא צורך בפנקסי חשבוניות צמוד אליו. כל שהוא צריך היא גישה לאינטרנט, והוא יכול להפיק את החשבונית און ליין, ולשלוח עותק דיגיטלי שלה ישירות אל הלקוח. למידע אודות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, בקרו בדף הבית שלנו.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved