איך מתבצעת הפקת חשבוניות חינם?

הפקת חשבוניות חינם הוא שירות המתאפשר בזכות האינטרנט, ובאמצעותו. כדי ליהנות משירות זה, עליכם תחילה לפתוח חשבון של העסק באתר המספק את השירות. חשבון זה יכיל את כל פרטי העסק כמו למשל שם העסק, כתובת העסק, מספר טלפון, מספר פקס, מספר עוסק מורשה או ח.פ. וכדומה. פרטים אלה מיועדים גם כדי לאפיין את החשבון שלכם באתר, וגם כדי לספק את הנתונים שיודפסו על גבי כל חשבונית וכל קבלה. לאחר שפתחתם חשבון לעסק, אתם יכולים באופן מיידי להתחיל להפיק חשבוניות. יחד עם זאת, שירות זה מציע לכם פונקציות נוספות שיקלו על עבודתכם בטווח הארוך.

הזנת פרטי לקוחות

כך למשל, שירות הפקת חשבוניות חינם מאפשר לכם להזין את כל הלקוחות של העסק ואת פרטיהם, כך שכאשר תרצו להפיק חשבונית עבור לקוח מסויים, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לבחור את הלקוח, ומייד כל פרטיו יופיעו על גבי החשבונית המופקת. או אז תצטרכו להזין את הנתונים לעסקה הספציפית, לרבות תיאור המוצרים או השירותים שסופקו, כמות, מחיר וכדומה, ובלחיצת כפתור החשבונית תופק עבורכם.

שמירת כל החשבוניות במאגר מידע

כל החשבוניות המופקות נשמרות במאגרי המידע של השירות, וזמינות עבורכם בכל עת. את החשבונית תוכלו להוריד אל המחשב האישי שלכם, להדפיס אותן, לשמור גיבוי שלהן, וכן לשלוח אותן בפורמט דיגיטלי ישירות אל הלקוח. ברגע שאתם פותחים חשבון באתר זה, השירות ממספר את החשבוניות בצורה אוטומטית שאין באפשרותכם להשפיע עליה, בדיוק כפי שעליכם להקפיד על המספור של חשבוניות שאתם מזמינים מבית דפוס.

הפקת חשבוניות מהיום הראשון של העסק

בהתאם לשירות ולאתר המספק אותו, תוכלו לבצע עוד מגוון רחב של פעולות כמו הפקת תעודות משלוח, הפקת קבלות, הפקת חשבונית זיכוי או חיוב, להפיק דו"חות תקופתיים וכדומה. כל אלה מתבצעים בצורה דיגיטלית באמצעות האינטרנט, מבלי שאתם צריכים להזמין פנקסי חשבוניות, ומבלי שתצטרכו אפילו לנהל תוכנה על גבי המחשב שלכם. הכל מתנהל באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות ייעודית המסופקת לכם באמצעות האינטרנט, ולמעשה מאפשר לכל בעל עסק, החל מהיום הראשון שלו בעסק, להתחיל לקבל כספים ולהפיק חשבוניות על פי החוק.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved