מי צריך הפקת חשבוניות חינם?

הפקת חשבוניות חינם הוא שירות המאפשר לכם להפיק חשבוניות באמצעות שירות ענן המצוי על האינטרנט. למעשה, שירות זה הוא כמו בית דפוס להדפסת חשבוניות, כשבית הדפוס הזה מדפיס לכם חשבונית חשבונית בכל פעם שאתם צריכים להפיק אחת. כל שצריך לעשות, הוא לפתוח חשבון פרטי בשירות. חשבון זה יכיל את כל הפרטים של העסק, לרבות הפרטים החשבונאיים שלו, מספר עוסק מורשה או מספר חברה, כתובת, טלפון ופרטים נוספים. ברגע שתרצו להפיק חשבונית, תוכלו להיכנס לשירות און ליין, להזין את פרטי הלקוח שעבורו תופק החשבונית, פרטי העסקה ועוד, והמערכת תפיק לכם חשבונית מס חוקית וכשרה, שאותה תוכלו לשלוח בצורה מקוונת, להוריד לשמירה במחשב שלכם, ולהדפיס על דף נייר.

סוף לכל פנקסי החשבוניות

שירות זה הוא ממש מהפיכה בכל הקשור להתנהלות החשבונאית, בעיקר של עסקים קטנים, אם כי לא רק. אם עד כה היה צריך בעל העסק להזמין עשרות פנקסי חשבוניות, ועוד עשרות פנקסי קבלות, ועוד עשרות פנקסי תעודות משלוח וכדומה מבית דפוס, לשמור את כולם בארון גדול, ולהפיק חשבונית חשבונית באופן ידני, הרי שכיום בעל העסק לא צריך להזמין בכלל פנקסים כאלה. למעשה, עם שירות של הפקת חשבוניות חינם, בעל העסק גם לא צריך להחזיק תוכנה לניהול העסק, מאחר וכל פעילות הפקת החשבוניות מתבצעת און ליין באמצעות שירות ייעודי המדפיס לו את החשבונית בזמן אמת עבור כל פעולה.

שירות משלים נהדר לתוכנה לניהול עסק

יחד עם זאת, ראוי לציין שלכל עסק כדאי להחזיק תוכנה לניהול עסק, שהרי תוכנה זו לא רק מפיקה חשבוניות וקבלות, אלא מאפשרת להפיק דו"חות מגוונים, ולסייע לבית העסק לנהל את העסק שלו בצורה טובה יותר, לא רק מהבחינה החשבונאית, אלא גם מהבחינה העסקית, שיווקית ומכירתית. אחרי שאמרנו את זה, אין ספק ששירות של הפקת חשבוניות חינם העונה על דרישות רשות המיסים, ומורשה על ידה, יכול להיות שירות מאוד נוח, שמקל מאוד על כל ההתנהלות החשבונאית של העסק, הן במעבר אל המרחב הדיגיטלי, והן במינוף של יתרונות מרחב האינטרנט. רצוי לבחור בתוכנת הנהלת חשבונות המוכרת על ידי רשויות המס בישראל.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved