לא נמאס לכם מהניירת? הצטרפו לתוכנת הפקת חשבוניות בחינם מהאינטרנט

כל עסק חייב בהפקת חשבוניות על מנת שיתעדו את העסקאות השונות אותן הוא ביצע. החשבוניות יהיו כתובות בהתאם לעסק או למשלוח היד. יש הרבה עסקים בתחומים ובגדלים שונים וכולם, ללא יוצא מן הכלל חייבים בחשבוניות. כאשר לעסק יש הרבה חשבוניות וניירת, הוא יהיה תמיד חייב לפנות למנהל חשבונות או לרואה חשבון על מנת שידווח לרשויות המס על העסקאות השונות שבוצעו וכן להגשת דוח מס הכנסה ומע"מ שנתיים שעולים הרבה כסף. היום ניתן להפיק חשבוניות וחשבוניות מס באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות חינם, תוכנה זו היא הקלה עצומה היום על עשרות אלפי בתי עסק בארץ. אם הצטברה אצלכם ניירת וקשה לכם, תוכלו למצוא תוכנות נוספות להורדה, שיאפשרו לכם ניהול הנהלת חשבונות באופן מדויק ותקין והעיקר, שאין יותר ניירת. כל המסמכים, חשבוניות, חשבוניות המס, הדוחות וכל מה שקשור בניהול העסק, יהיה קבוע על המחשב, ותוכלו תמיד לעשות מעקב ושימוש במסמכים השונים בכל עת.

למי מיועדות התוכנות להנהלת חשבונות והפקת חשבוניות בחינם?

יש לציין כי תוכנה להפקת חשבוניות חינם , מיועדת לכל סוגי העסקים אם אלה הם עסקים גדולים, עוסקים פטורים, עוסק מורשה, חברה בע"מ ותאגידים שונים. תוכנות אלו, מאפשרות הפקה של מסמכים חשובים נוספים הקשורים להנהלת החשבונות, כמו למשל תעודות משלוח, חשבוניות מס, קבלות, חיובי אשראי ועוד. אם תחשבו על הניירת שהתבזבזה עד כה, תבינו כי כל נייר שהפקתם באמצעות המחשב או החשבוניות הידניות חוסכים 80 גרם של עץ הגדל ביער או בטבע. אם שמעתם על המושג חשבוניות ירוקות, אז על זה בדיוק מדובר. החשבוניות נשלחות הישר מהמחשב שלכם ללקוח באמצעות המייל והוא אף מקבל את החשבונית באותו הרגע מבלי להמתין לדואר או חששות מצדכם שמר החשבונית לא הגיעה בגלל טעות או עיכוב בדואר.

חתימה דיגיטלית באמצעות כרטיס חכם

יש לרכוש חתימה דיגיטלית מאושרת שמופעלת רק באמצעות כרטיס חכם. יש חברות רבות המוכרות תוכנות להנהלת חשבונות שמוכרות ברשויות המס ומקובלות, בתנאי שיש למסמכים ולחשבוניות השונות חתימה דיגיטלית. המגמה הנראית היא שכל עסק יצטרך להגיש חשבוניות ודוחות למס ההכנסה באמצעות מערכת מקוונת. את החתימה דיגיטלית רוכשים באמצעות החברות שמוכרות את התוכנה להנהלת חשבונות עלות החתימה היא כשלוש מאות וחמישים שקלים והיא ניתנת למשך שנתיים.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved