מה בעצם נותנת לנו תוכנה להפקת חשבונות חינם?

יש הרבה אנשים שפותחים עסק חדש ואחת מההסתייגויות שלהם זה להפיק חשבוניות וקבלות ולהתחיל להבין את כל נושא הנה"ח. אחת השאלות היא איך להפיק את החשבוניות.?, מהי חשבונית מס? כיצד מגישים דוחות מע"מ? ועוד. ניתן היום באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות חינם להפיק ללא קושי את החשבוניות, ומי שמתקשה באמת בנושא הנה"ח, יוכל לרכוש תוכנה משודרגת במחיר ממש מצחיק ולבצע את כל הפעולות הדרושות לניהול העסק מבחינת הנה"ח באופן עצמאי לחלוטין. הממשק הוא קל וידידותי וניתן לקבל עזרה באמצעות צ'אט באינטרנט . העניין הוא שגם מערכות אלה, כמו תוכנה להפקת חשבוניות חינם ניתנת לשימוש כל 
שעות היממה, כך שניתן גם מכל מקום בארץ ובעולם להפיק חשבוניות ולהשתמש בתוכנות שונות של הנה"ח. 

כמה זה עולה? או האם זה בכלל משתלם?

התוכנה של הנה"ח וכן תוכנה להפקת חשבוניות בחינם היא בעלת עלות מינימלית, כאשר מדובר בעוד תוכנות המקלות את התנהלות הפיננסית של העסק, באם אתם עוסקים מורשים שיש לכם עסק בינוני עד גדול, או אם אתם עוסקים פטורים או פרילאנסרים. יש שירותים של הנה"ח הניתנים ללא עלות בכלל, בכל מקראה זה משתלם מאוד במיוחד לעסק חדש המעוניין לחסוך בכמה שיותר הוצאות. באמצעות שם משתמש וסיסמא, לאחר שהורדתם את התוכנה באמצעות האינטרנט, תוכלו להיכנס למערכת ולהתחיל את כל הפעולות הדרושות שלכם. את החשבוניות שתפיקו, תוכלו לשלוח לנמען באמצעות הדוא"ל ללא בעיה וכך תחסכו גם בנייר ובזמן וכמובן בכסף.

פעולות נוספות שהתוכנה תומכת בהן

חוץ מהפקת חשבונות, ניתן לבצע גיבוי לחשבוניות שהופקו כמו למשל שחזור של חשבוניות שכבר שלחתם, הפקת דוחות על כל החשבוניות שהפקתם, ועוד. גם למי שאין ניסיון בניהול של כל הנושא הפיננסי של העסק, יוכל להשתמש בתוכנה בקלות. ניתן לבצע פעולות כמו הפקת חשבוניות מס וכן, האתר נותן את האפשרות להשתמש בעוד כלים של ניהול העסק, כמו למשל ניהול פרויקטים, ניהול מסמכים גם בשפה האנגלית ועוד. הקדמה והטכנולוגיה עשו למעננו הרבה, והיום יש חנו כבר את כל הכלים, לחסוך בהוצאות בניהול העסק שלנו.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved