ייעול העסק שלכם באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות חינם

היום, התהליכים של תוכנה להפקת חשבוניות חינם, וכן תוכנות שונות המסייעות בניהול החשבונות של עסקים שונים, כבר מוכרות ברשויות המס. השימוש בתוכנות אלה, יחסוך המון עלויות בכל חברה או עסק, אם הוא גדול או קטן. ביצוע הפעולות נעשה באופן מהיר ומדויק, וניתן להשתמש בכל מיני פעולות כמו, ביצוע דוחות שונים למס הכנסה, מעקב אחר חשבוניות, הפקת חשבוניות מס, ניהול מלאי ועוד. אין צורך היום כבר להשתמש בשירותיהם של רואי החשבון ומנהלי החשבונות באמצעות התוכנות הללו. תוכנות אלה, ינהלו לכם באופן מדויק את כל הדוחות, הקבלות וכן מעקב על כל הפעולות שלכם בעסק. יש עסקים גדולים, המפיקים אלפי חשבוניות וקבלות בחודש ולכן, תוכנה להפקת חשבוניות חינם חוסכת להם אלפי שקלים שהוא חיסכון גדול לכל חברה או עסק.

ההבדל בין הפקת חשבוניות פעם להיום 

לבטח כולנו מכירים את החשבוניות הידניות שהיינו שולחים בדואר, הזמן, ההוצאה על מעטפות ובולים, פנקס החשבוניות, כל אלה עלו לנו סכום מכובד של כסף, אם תחשבו את ההוצאות החודשיות והשנתיות. היום כאשר כולם כבר משתמשים עם תוכנה להפקת חשבוניות חינם, החיסכון הוא גדול, ואין היום בית עסק שאינו מעוניין לקצץ בהוצאות. התוכנות העוסקות בהנהלת החשבונות הן מדויקות, וניתן לעקוב 24 שעות ביממה, אחר כל הפעולות כמו ניהול המלאי, חשבוניות שיצאו, דוחות של מס הכנסה, ניהול משכורות ועובדים ועוד. הקובץ של כל הפעולות, נשמר במחשב והוא משמש כניהול ספרים לכל דבר ועניין.

רישום חשבוניות – הפעולה החשובה ביותר בכל עסק

המסמך החשוב ביותר בכל בית עסק זה הפקת חשבוניות. זהו החוק של ניהול הספרים במס ההכנסה ובמע"מ. כל בעל עסק, אם הוא עוסק מורשה או עוסק פטור, חייב בהפקת חשבוניות. כאשר מדובר בעוסק מורשה, הוא יהיה חייב להוציא גם חשבונית וגם חשבונית מס, ואילו העוסק הפטור יהיה חייב בהוצאת חשבונית בלבד. תוכנת ניהול ממוחשבת מוכרת ברשויות המס, וחל איסור להדפיס חשבוניות על גיליונות אלקטרוניים. ניתן לשלוח את החשבוניות באמצעות הדואר האלקטרוני באינטרנט.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved