חשבוניות ירוקות המופקות באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות חינם

בעידן של היום שהוא עידן האינטרנט והמחשב, קיימת תוכנה להפקת חשבוניות חינם. תוכנה זו היא נפוצה היום כמעט בכל בתי העסק, וחוסכת זמן וכסף ומייעלת את ההתנהלות הפיננסית של כל בעלי העסקים. ניתן חוץ מהפקת החשבוניות לבצע עוד פעולות כמו הפקה של חשבוניות מס, קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר הזמנות רכש ועוד. למי שמעוניין היו והוא עובד עם לקוחות מחו"ל, יוכל באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות חינם להוציא חשבוניות גם בשפה האנגלית. כל החשבוניות הללו, נשלחות באמצעות הדואר האלקטרוני. ניתן להוסיף את לוגו של בית העסק בכל חשבונית או מסמך שברצונכם לשלוח. ניתן באמצעות תוכנות אלו, להפיק חשבוניות מס מאוחרות בעסקאות של תשלומים או תקבולים.

מה עוד ניתן לבצע באמצעות תוכנות ממוחשבות להנה"ח?

חוץ מאשר תוכנה להפקת חשבוניות חינם, ניתן לבצע הרבה פעולות אם שדרגתם את התוכנה המיועדת לניהול העסק. ניתן לעקוב אחר חשבוניות שעדיין לא שולמו, מעקב אחר כל הפעולות , ניהול מלאי, הפקת דוחות לרשויות המס, דיווחים לביטוח הלאומי על עובדים, ניהול עובדים כמו הפקת תלושי שכר וחישוב השכר ועוד. מה שעוד מייעל את ההתנהלות של העסק, שניתן תמיד בכל שעה להיכנס לתוכנה ולעקוב אחר הפעולות שביצעתם. כולם כבר מודעים גם לאיכות הסביבה, ובאמצעות תוכנות אלה, יש חיסכון עצום בנייר. כל הפעולות כמו חשבוניות, חשבוניות מס והפקת דוחות שונים נשלחים באמצעות המייל לנמענים.

אילו אפשרויות יש לנו באמצעות תוכנות הנה"ח בחינם?

ניתן היום באמצעות התוכנות להנה"ח, להקים חמישה בתי עסק ללא עלות נוספת. כל החשבוניות ממוספרות בצורה מדויקת ורשומות בקבצים, כך שניתן לעקוב אחריהן בקלות. ישנן תוכנות של הנה"ח שנקנות בכמה מאות שקלים לשנה, אך בהתחשב בהוצאות של מנהל חשבונות או אורה חשבון, ההוצאות הללו מתגמדות לעומת אלפי שקלים שאתם הוצאתם בכל שנה עד שהכרתם את התוכנות היעילות הללו של הנה"ח. ניתן בקלות לחפש מסמכים על פי השמות שהגדרתם להם. אין אפשרות לבצע טעויות באמצעו התוכנות הללו והן אף נתמכות בתמיכה טכנית.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved