מי חלם פעם על הפקת חשבוניות חינם באמצעות האינטרנט?

עסק מחייב ניהול ספרים לצורכי מס הכנסה, התיעוד של ניהול הספרים הוא באמצעות הפקת חשבוניות וחשבוניות מס. בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, פותחו תוכנות שונות כמו תוכנה להפקת חשבוניות חינם. את החשבוניות שולחים באמצעות המייל ללקוחות השונים. יש חיסכון במשאבים הכספיים באמצעות הפקת החשבוניות, היות ואין צורך לשלוח את הקבלות בדואר. היתרון הוא גם שאין צורך בשימוש עם נייר כך שאתם שומרים גם על איכות הסביבה, ולכן חשבוניות אלה נקראות חשבוניות ירוקות. התוכנות הללו רשומות במס הכנסה כחוק, ובתנאי שיש חתימה מאובטחת. ישנו קוד מאובטח באינטרנט שבאמצעותו ניתן להיכנס לאתר ולהפיק חשבוניות וקבלות. אתם לא חייבים להיות ליד המחשב שלכם אם ברצונכם לעקוב אחר החשבונות ניתן להיכנס מכל מחשב.

מעקב אחר ההוצאות וההכנסות של העסק

ניתן לעקוב גם אחר ההכנסות וההוצאות של העסק בצורה יעילה. ניתן לרכוש גם תוכנות לניהול חשבונות , תוכנות אלה הן קלות לשימוש וניתן לבצע את כל הפעולות שמנהל החשבונות מבצע עבורכם. תוכלו להשוות את העלות של הפקת חשבוניות בשיטה הישנה לבין תוכנה להפקת חשבוניות חינם. היעילות גם היא המהירות שמגיעה הקבלה ללקוח, ברגע שביצע רכישה הקבלה מגיעה אליו בדואר האלקטרוני. ניתן לעצב את הקבלה או החשבונית בעצמכם, תוך הוספת הלוגו על החשבוניות וחשבוניות המס שלכם. אחרי שיתקבל התשלום של הלקוח, ניתן להזין את אישור התשלום. ניתן להזין פרטים כמו, מתי התקבל התשלום ובאיזה אופן אם במזומן, בשיק או באשראי.

באיזה פורמט נשמרים הקבצים בתוכנת הנהלת החשבונות?

המערכת שומרת את כל המסמכים הקשורים בהנהלת החשבונות כולל חשבוניות, חשבוניות מס ודוחות של מע"מ ומס הכנסה, ניהול מלאי, מאגר לקוחות ועוד, באמצעות קבצי PDF כאשר הם חתומים באופן דיגיטלי. ניתן למצוא כל חשבונית וקבלה והחיפוש של מסמכים בהם אתם מתעניינים באופן קל. ניתן להוריד את תוכנת הנהלת החשבונות וכן תוכנה להפקת חשבוניות חינם לחודש התנסות חינם, ואתם תיווכחו כי יהיה לכם הרבה יותר קל להתנהל בדרך זו. אז הצטרפו להרבה עסקים שכבר הורידו את התוכנה ונהנים מיתרונותיה הגדולים.
 קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved