הנהלת חשבונות באינטרנט חינם, כן זה קיים

יש לכם עסק, ואתם מפיקים חשבוניות וקבלות כחוק, בין שאתם עושים את בעצמכם, ובין שאתם משתמשים בשירות של הפקת חשבוניות או קבלות באינטרנט.
כל זה נדרש ניהול במסגרת מה שנקרא הנהלת חשבונות. הנהלת חשבונות היא הפעולה שמרכזת את כל ההכנסות וההוצאות של העסק, ובהתאם לכך גוזרת את החובה שלכם לרשות המיסים בכל חודש או חודשיים בהתאם למה שמחייבת אתכם רשות המיסים. אנשים רבים מנהלים את החשבונות שלהם אצל רואה החשבון שאמור להפיק גם את הדו"ח השנתי לרשות המיסים.
יחד עם זאת, אולי יעניין אתכם לדעת שהיום אתם יכולים לקבל הנהלת חשבונות באינטרנט חינם.
ישנן מספר חברות המציעות הנהלת חשבונות באינטרנט חינם אם אתם מצטרפים לשירותים משניים שלהן, כמו למשל הפקת חשבוניות באינטרנט.

חברות אלה תפקנה חשבוניות עבורכם, במקום שאתם תצטרכו לנהל את פנקסי החשבוניות. בכל פעם שתרצו להפיק חשבונית, תוכלו להיכנס עם שם משתמש וסיסמה לאתר החברה ובאמצעות ממשק ייעודי, להפיק חשבוניות עבור הלקוחות שלכם.
עבור כל חשבונית שתפיקו, תשלמו עמלה בגובה מסויים שתקבעו מראש.

המערכת עושה את הכל באופן אוטומטי

עבור הצטרפותכם לשירות, מציעה לכם החברה הנהלת חשבונות באינטרנט חינם. זאת אומרת, שאחת לחודש או חודשיים, אתם תקבלו דו"ח חודשי או דו חודשי המפרט את כל ההוצאות וההכנסות שלכם, לרבות סך התשלומים או המקדמות שעליכם לשלם לרשויות המס בהתאם להיקף הפעילות שלכם.
כאשר אתם מפיקים חשבוניות וקבלות באינטרנט, הרי שחצי מעבודת הנהלת החשבונות שלכם מתבצעת באופן אוטומטי במאגרי המידע של החברה המפיקה. כל שעליכם לעשות הוא להזין את נתוני ההוצאות שלכם על פי החשבוניות שיש בידיכם, למשל כאשר אתם ממלאים דלק במכונית העסק, או כאשר אתם רוכשים ציוד משרדי. בזכות זה שאתם מבצעים למעשה את כל הפעולות בעצמכם, והמערכת מתוכננת להפיק מכך דו"חות הנהלת חשבונות באופן אוטומטי, מוכנות החברות הללו להציע לכם שירות של הנהלת חשבונות באינטרנט חינם. כנסו לאינטרנט וחפשו חברות המציעות את השירותים הללו, הקפידו שאתם מתחברים אל חברה בעלת ניסיון וותק, וחברה המספקת שירות אמין, מקצועי ומהימן לאורך זמן.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved