הורדה והתקנה של תוכנה לניהול עסק חינם

תוכנה לניהול עסק חינם מסופקת לכם כמובן בחינם, אך אין זה אומר שאתם לא צריכים לנסות אותה לפני כן, ולבדוק האם היא באמת מתאימה לכם. כאשר אתם עומדים להכניס מרכיב כל כך חשוב לתהליכי הניהול של העסק שלכם, אתם רוצים לוודא שאתם מתחברים אל התוכנה, שאתם מסתדרים עם התפעול שלה, שקל לכם להכיר את הפונקציות השונות שהתוכנה מציעה, ולתפעל אותה כפי שצריך, ושהתוכנה מסוגלת לספק לכם את כל הכלים הדרושים לכם לצורך ניהול העסק שלכם בהצלחה, הן בצד החשבונאי והן בצד העסקי.

הפעלה ניסיונית של התוכנה

בדיוק מהסיבה הזאת, תוכנה לניהול עסק חינם מאפשרת לכם להוריד גרסה של התוכנה לצורך תקופת ניסיון. הורדת התוכנה מתאפשרת על ידי תהליך הורדה סטנדרטי מאתר האינטרנט של ספק התוכנה. לאחר שתורידו את קובץ ההתקנה, יהיה עליכם להפעיל אותו, לאשר את הסכם ההתקשרות בינכם ובין חברת התוכנה, ולפעול על פי הוראות ההתקנה שיופיעו על מסך המחשב. לאחר התקנת התוכנה, תוכלו להפעיל אותה ולהתחיל לעבודה איתה בצורה ניסיונית. בשלב זה, כדאי להפעיל את התוכנה במודל דמו, קרי לא לעשות בה שימוש על נתוני אמת של העסק, אלא להזין עסק פיקטיבי ולבצע בו את כל מגוון הפעולות שמציעה התוכנה. באופן זה, תוכלו לנסות את כל הפונקציות השונות שמציעה התוכנה, מבלי לסכן את עמידת העסק שלכם בחוק.

הפעלת התוכנה בזמן אמת

לאחר שתנסו את התוכנה לאורך זמן, ותגיעו למסקנה שהתוכנה מתאימה לכם ומספקת לכם את כל הערך שאתם צריכים, תוכלו ליצור קשר עם חברת התוכנה, ולקבל קוד הפעלה באמצעותו תופעל התוכנה לצורך ניהול העסק שלכם בזמן אמת. בשלב זה, יהיה עליכם להקדיש זמן מה להזנת כל הנתונים של העסק לתוכנה, לרבות פרטי העסק, כתובת, טלפון, תבנית העיצוב של החשבוניות, הקבלות והדו"חות השונים וכדומה. יהיה עליכם להזין את כל הלקוחות שתרצו שיופיעו במאגרי התוכנה, על פרטיהם, וכן את כל המוצרים שאתם מוכרים, המחירים שלהם, התיאור שלהם וכדומה. לאחר שתעשו את זה, תוכלו להתחיל להפעיל את התוכנה ביום יום, וליהנות מכל הפונקציות שהיא מספקת. למידע נוסף אודות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, בקרו בדף הבית שלנו.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved