חיבור תוכנה לניהול עסק חינם לרואה החשבון


תוכנה לניהול עסק חינם מאפשרת לכם לבצע את כל הפעולות הנדרשות לצורך ניהול העסק בצד החשבונאי שלו, אך לא רק. התוכנה מכילה למעשה את כל הנתונים אודות פעילות העסק שלכם לרבות מכירות והזמנות, הוצאות והכנסות, תקבולים ותשלומים וכדומה. כל הנתונים הללו נאגרים במאגרי המידע של התוכנה ונשמרים בהם לאורך זמן. נתונים אלה זמינים עבורכם בכל רגע, ויכולים לשרת אתכם על מנת להפיק דו"חות, לבצע מניפולציות מידע ולהבין טוב יותר כיצד עליכם לנהל את העסק שלכם, וזאת בנוסף לאפשרות הבסיסית של התוכנה, לנהל את העסק על פי כללי רשות המיסים מהבחינה החשבונאית.


חיבור ישיר בין התוכנה שלכם למערכות התוכנה של רואה החשבון


אחרי שאמרנו את זה, כל הנתונים הללו צריכים להגיע אחת לתקופה אל רואה החשבון שלכם, על מנת שזה יוכל גם לעקוב אחרי הפעילות שלכם ולוודא שאתם פועלים על פי כללי רשות המיסים, וגם כדי שיוכל להפיק לכם דו"ח שנתי שיוגש לרשויות המס על פי החוק. תוכנה לניהול עסק חינם מאפשרת לכם ליצור חיבור עם מערכות התוכנה של רואה החשבון שלכם במספר דרכים. הדרך הטובה והישירה ביותר היא חיבור ממשי באמצעות האינטרנט, שבאמצעותו יודעת התוכנה שלכם "לדבר" עם מערכת התוכנה של רואה החשבון, ולהעביר לה את כל הנתונים הנדרשים על פי מבני קובץ קבועים ומוגדרים מראש, ואלה נקבעים על פי סטנדרטים מוכרים וידועים בשוק.


יצוא לאקסל ומשלוח ידני


אפשרות שניה, היא היכולת של תוכנה לניהול עסק חינם ליצא את כל הנתונים לקבצי נתונים נפרדים אותם תוכלו לשלוח באופן ידני אל רואה החשבון שלכם. כך למשל, תוכנת הנהלת חשבונות מאפשרת לכם לייצא את כל הנתונים השמורים במאגרי המידע שלה, לקובץ אקסל מסודר עם כותרות. את קובץ האקסל תוכלו לשמור לעצמכם לצורך גיבוי ומעקב, וכן תוכלו לשלוח אל רואה החשבון שלכם על מנת שזה יוכל לעשות שימוש בנתונים להפקת הדו"ח השנתי. האפשרויות השונות קיימות בתוכנה, וכל אחד יכול לעשות שימוש באפשרות הנוחה לו ביותר ובאפשרות הזמינה עבורו בהתאם למערכות המחשוב והתוכנה הפועלות אצל רואה החשבון שלו.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved