הפקת דו"חות עם תוכנה לניהול עסק חינם

תוכנה לניהול עסק חינם היא תוכנה המיועדת לאפשר לכם לבצע את כל הפעולות החשבוניות הנדרשות לצורך ניהול העסק שלכם, לרבות הפקת חשבוניות מס, קבלות, מלאי, הזמנות, תשלומים, תקבולים, הוצאות, הכנסות, רווח, הזמנות מספקים וכדומה. כל אלה הם למעשה נתונים שאתם מזינים לתוכנה, חלקם מראש עם התקנת התוכנה, חלקם באופן רציף על ידי עדכון מוצרים ומחיריהם למשל, וחלקם בזמן אמת כאשר אתם מבצעים מכירה או תשלום כלשהו. התוכנה שומרת בתוכה את כל היסטוריית הפעולות שלכם ובהתאם לכך יכולה להפיק דו"חות על פי חתכים שונים ומגוונים שאתם מגדירים.

הפקת דו"חות ויצוא לאקסל באמצעות התוכנה

תוכנה לניהול עסק חינם מסוגלת לספק לכם למשל מידע על היקפי המכירות שלכם בכל שעה, בכל יום, בכל שבוע או בכל חודש בשנה האחרונה או בשנים עברו. באמצעות התוכנה תוכלו להגדיר את הנתונים שתרצו שיופיעו בדו"ח, והתוכנה תבצע מייד איסוף של כל הנתונים, חישובים נדרשים, ותפיק עבורכם את הדו"ח. התוכנה מאפשרת לכם גם לבצע יצוא של הנתונים אל גיליון עבודה של אקסל, על מנת שתוכלו לעשות ניתוחים שונים של המידע כרצונכם, ועל פי היכולות הרחבות של תוכנת אקסל.

מידע הוא כלי חשוב בניהול עסק מצליח

בעוד עסקים רבים משתמשים בתוכנה זו כדי להפיק חשבוניות וקבלות בלבד, עסקים אחרים מבינים שתוכנה להנהלת חשבונות יודעת לעשות הרבה יותר, ודו"חות הם אחד האלמנטים החשובים ביותר שהתוכנה יודעת להציע. עבור מנהלים רבים, היכולת שלהם להבין כיצד עובד העסק שלהם, מה הן ההשפעות על היקפי המכירות, מה מצב העסק בכל זמן נתון וכדומה, היא תנאי הכרחי להצלחת העסק, וליצירת צמיחה של העסק לאורך זמן. הפקת חשבוניות וקבלות זה כמובן נושא חשוב והכרחי על פי החוק, אך כדי לנהל עסק בהצלחה צריך בעל העסק להבין את פעילותו, ואת הגורמים המשפיעים עליו. תוכנה לניהול עסק חינם מאפשרת לכם להפיק דו"חות מסוגים שונים, המתייחסים לתקופות שונות ולחלקים שונים של העסק שלכם, ועל ידי כך מאפשרת לכם להבין טוב יותר את העסק, ולתכנן את הפעולות שעליכם לבצע כדי לייצר הצלחה.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved