תוכנה לניהול עסק חינם ללא התחייבות 


אין ספק שבשנים האחרונות ספקי שירות רבים הרגילו אותנו לנושא של התחייבות, קרי על כל הטבה שאנו מקבלים עלינו להתחייב לתקופה מסויימת של צריכת השירות מאותם ספקים, וכל הפרה של אותה התחייבות עלולה לגרור קנס. מן הסתם, עם התפיסה הזאת, כאשר מציעים לנו תוכנה לניהול עסק חינם, אנחנו מייד מתחילים לתהות איפה הקטצ', איפה האותיות הקטנות שמגדירות התחייבות. ובכן, התשובה היא שאין כל התחייבות, ואינכם מחוייבים לשום דבר כאשר אתם עושים שימוש בתוכנה זו. אם כך, איך יכול להיות שמישהו מציע מוצר כל כך חשוב, וכל כך מסובך לייצור בחינם?

תמיכה טכנית המלווה אתכם בזמן אמת

ובכן, תוכנה לניהול עסק חינם היא תוכנה המאפשרת לכם לנהל את העסק שלכם באמצעות תוכנה המסופקת לכם בחינם. יחד עם זאת, לשימוש בתוכנה נלווה גם שירות תמיכה הפתוח בפניכם בכל עת. כך למשל, אם נמצא אצלכם לקוח, ולאחר שהפקתם לו חשבונית, גיליתם טעות בחשבונית, וכעת עליכם לתקן את החשבונית בזמן אמת, אך אין לכם מושג כיצד לעשות זאת. במקרה כזה, תוכלו ליצור קשר עם התמיכה הטכנית של ספקי התוכנה ולקבל הסבר מפורט, יעיל ומהיר כיצד לפתור את העניין במקום. את התוכנה אתם מקבלים בחינם, אך יהיה עליכם לשלם על תמיכה טכנית שיכולה להגיע לסכום לא גבוה של מאות שקלים בשנה.

פתרונות חינמיים לחלוטין

בנוסף, ישנן תוכנות שמאפשרות לכם פונקציונליות בסיסית ביותר ללא כל צורך לשלם על תמיכה טכנית, קרי תוכלו להוריד את התוכנה, לעשות בה שימוש בחינם לחלוטין, ללא אפשרות של תמיכה טכנית. אפשרות זו טובה עבור עוסקים זעירים או עסקים בהם היקף הפעילות החשבונאית היא שולית וקטנה, וגם אז עלולות להתעורר בעיות שידרשו תמיכה טכנית. כאשר מדובר בעסק טיפוסי, אין ספק שבמהלך שנת העבודה יצטרך העסק ליצור מספר פעמים קשר עם התמיכה הטכנית ולקבל סיוע עם התוכנה. אם כך, בשורה התחתונה אתם מקבלים תוכנה לניהול עסק חינם, ללא כל התחייבות, אך כדי לעשות שימוש בתוכנה וליהנות מתמיכה טכנית כפי שראוי לעסק המכבד את עצמו, יהיה עליכם לשלם סכום שנתי לא גבוה.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved