מי רשאי ליישם תוכנה לניהול עסק חינם בעסק שלו?

התשובה היא שכל בעל עסק רשאי לעשות שימוש בתוכנה זו, ללא קשר לגודל העסק, היקף הפעילות העסקית שלו, או צורת ההתאגדות שלו. תוכנה לניהול עסק חינם היא תוכנה שבה נעשה שימוש בכל המגזר העסקי לרבות בקרב עוסקים זעירים, עוסקים מורשים, חברות בע"מ, שותפויות, איגודים חקלאיים, מלכ"רים וכדומה. התוכנה מבוססת על כללי החשבונאות המוגדרים בחוק ואשר נאכפים על ידי רשות המיסים. תוכנות שונות מציעות פונקציונליות שונה, וייתכן שחברה בע"מ תצטרך תוספות ייעודיות לתוכנה הבסיסית, אך בסופו של דבר לכל עסק יש את הזכות ליישם בעסק שלו תוכנה לניהול עסק חינם.

עדכוני תוכנה תקופתיים על פי עדכוני רשות המיסים

הרשות לבסס את ניהול העסק החשבונאי על תוכנה מותנית כמובן בכך שהתוכנה עומדת בכללים שמכתיבה רשות המיסים, ומעדכנת מעת לעת. מאז שתוכנת הנהלת החשבונות הראשונה יצאה לשוק בתחום זה, למדה רשות המיסים את התחום תוך כדי תנועה, ודאגה להוציא עדכונים תקופתיים לגבי הדרישות שלה מתוכנות אלה. תוכנות מורשות המקבלות את אישור רשות המיסים, הן תוכנות שגם מתעדכנות באופן אוטומטי על ידי עדכוני תוכנה הנשלחים לתוכנה המותקנת במחשב העסק שלכם, וזאת על פי עדכוני רשות המיסים. כל עוד התוכנה המותקנת אצלכם מעודכנת על פי כל כללי רשות המיסים, אתם זכאים ורשאים לעשות בה שימוש לטובת העסק שלכם.

התאמת פונקציונליות התוכנה למאפייני העסק שלכם

בכל מקרה שבו אתם מיישמים תוכנה לניהול עסק חינם, אתם רוצים להתייעץ לגבי זה עם מנהל החשבונות שלכם ורואה החשבון שלכם, וזאת על מנת להבטיח שהתוכנה שבחרתם מספקת לכם את כל הפונקציונליות הנדרשת מהעסק שלכם על פי החוק. בתוכנה המופעלת בחברה בע"מ למשל יש צורך לשלב בתוכנה מספר אלמנטים שאינם הכרחיים בעסק המאוגד כעוסק מורשה. עוסק זעיר אינו צריך להוסיף מע"מ ולהפיק חשבוניות מס, ולכן רואה החשבון שלכם צריך לוודא שהתוכנה שלכם מעודכנת על פי הדרישות הספציפיות מסוג העסק שלכם. מרגע שבוצעות כל ההתאמות הנדרשות בין הפונקציונליות של התוכנה ובין הדרישות החשבונאיות של העסק שלכם, אתם יכולים ורשאים לעשות שימוש מלא בתוכנה.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved