מה יודעת לעשות תוכנה לניהול עסק חינם?

תוכנה לניהול עסק חינם היא תוכנה המאפשרת לכם לבצע מגוון רחב של פעולות שגרתיות בעסק, פעולות כמו הפקת חשבוניות וקבלות, הזנת פרטי לקוח, ניהול מלאי, מעקב מלאי, מעקב תשלומים, מעקב הוצאות והכנסות וכדומה. התוכנה מאפשרת לכם לבצע את הפעולות השגרתיות הנדרשות על פי רשות המיסים, וכן פעולות שמעבר לכך, במטרה להבין טוב יותר את התנהלות העסק שלכם, ולהיות מסוגלים להגיב בצורה נכונה להתנהלותו.

תובנות עסקיות על העסק שלכם עצמכם

בבסיס התוכנה קיימת היכולת הברורה כאמור, להפיק מגוון טפסים ומסמכים הנדרשים על ידי רשות המיסים, כמו למשל חשבוניות, קבלות, ספירת מלאי וכדומה. מעבר לכך, יודעת התוכנה לספק לכם פלטפורמה רחבה של מידע אותו תוכלו לנתח ממספר כיוונים על מנת לקבל שורה של תובנות על התנהלות העסק שלכם. כך למשל, באמצעות התוכנה תוכלו לאתר את הלקוחות הפעילים ביותר שלכם, ובכל רגע נתון תוכלו לשלוף ולהדפיס רשימה של כל הלקוחות הגדולים שלכם, כדי למשל לשלוח להם מתנה לחג הקרוב.

הבנה של דינמיקות עסקיות

התוכנה מאפשרת לכם גם לבצע מעקב אחרי המוצרים המוצעים על ידי העסק. כך למשל, תוכלו בקלות רבה לאתר את המוצרים הנמכרים ביותר בשנה האחרונה, בחודש האחרון, בשבוע האחרון או ביום האחרון, לזהות מוצרים מובילים מול מוצרים שאינם נמכרים, ולאתר מגמות במכירות בהתאם לעונה, למצב הכלכלי, למבצעים שאתם עורכים בעסק וכדומה. כלים אלה מאפשרים לכם להבין טוב יותר את היעילות של מבצעים שאתם מציעים, את החשיבות של הצבת מוצרים שונים במיקומים שונים בחנות ואת ההשפעה של מיקום המוצר על היקף המכירות שלו ועוד מגוון רחב של מסקנות ותובנות עסקיות שניתן להפיק באמצעות התוכנה.

ניהול בסיסי מול ניהול מתקדם

תוכנה לניהול עסק חינם נועדה בראש ובראשונה לאפשר לכם לנהל את העסק ברמה החשבונאית, לעקוב אחר ההכנסות, ההוצאות, הרווחים והמלאי שלכם, אך כאמור, אם רוצים לבדוק מה יודעת התוכנה לעשות, הרי שהתשובה היא הרבה יותר רחבה מכך, והיכולת שלכם למצות את הפוטנציאל שמציעה לכם התוכנה, תלויה ברצון שלכם להבין טוב יותר את העסק שלכם, וללמוד את התוכנה על בוריה. בעניין תוכנה להנהלת חשבונות, חשוב לבחור תוכנה מאושרת על ידי רשות המסים.

קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved