האם תוכנה לניהול עסק חינם היא מסובכת לתפעול?


התשובה היא לא. תוכנה לניהול עסק חינם היא כלל אינה מסובכת לתפעול, ויחד עם זאת היא בהחלט דורשת לימוד של כל הפונקציות שהיא מספקת. כל עסק יכול להשתמש בתוכנה זו עבור צרכים שונים, כשישנם אנשים שישתמשו בתוכנה לצורך הפקת חשבוניות וקבלות בלבד, בעוד עסקים אחרים יבצעו עם התוכנה מגוון רחב של פעולות, לרבות קביעת ותכנון מחירונים, ניהול מלאי, ניהול לקוחות, ניהול הזמנות מספקים וכדומה. ככל שהיקף השימוש בתוכנה גדול יותר, כך יש ללמוד יותר כיצד לתפעל אותה על מנת להפיק ממנה את הערך הרב ביותר.


היקף הלימוד כהיקף השימוש


כמו כל דבר חדש שאנחנו מיישמים ומאמצים לעצמנו, גם תוכנה לניהול עסק חינם היא דבר שצריך ללמוד ולהבין. היתרון בתוכנה כזאת היא שהיא מתוכננת בצורה כזאת שהיא מכסה את כל כללי החשבונאות בצורה אוטומטית, והמפעיל אינו צריך לדעת מה החוקים החלים על הפעולות החשבונאיות שהוא מבצע. כך למשל, אם פקיד רוצה לבטל חשבונית שהוצאה, התוכנה לא תאפשר לו לעשות זאת, מאחר וזה אסור על פי החוק. למצב זה, כמו לכל מצב, יש פתרון חשבונאי חוקי, ואת זה ניתן ללמוד מראש, או להיעזר בתמיכה של תוכנה להנהלת חשבונות בזמן אמת.


לימוד תוך כדי תנועה


הרעיון הוא ללמוד את כללי התפעול השגרתיים של התוכנה על מנת להיות מסוגלים להתחיל להפעיל אותה ולהיעזר בה בניהול היום יומי של העסק. הפקת חשבוניות וקבלות היא פעולה מאוד פשוטה ואינטואיטיבית, והדברים נכונים גם לגבי הזמנת לקוחות ופרטיהם, הזנת מוצרים ופרטיהם וכדומה. כאשר במהלך העסקים הרגיל של העסק נתקל המפעיל במצבים חריגים, הוא יכול להיעזר בתמיכה של התוכנה, שמסופקת הן בצורה כתובה באתר התוכנה, והן בצורה אנושית במוקד תמיכה, ותוך כדי פתרון המצב החריג הוא לומד דבר נוסף אודות התוכנה. במשך הזמן, כל מי שמפעיל תוכנה לניהול עסק חינם לומד את כל הפונקציות התפעוליות שלה, ואת כל הפקודות וההוראות שמאפשרות למצות את מרב הפוטנציאל שמציעה התוכנה. אין צורך בקורס, אין צורך להסתבך ואין צורך לחשוש. תוכנה קלה ואינטואיטיבית לכל בעל עסק.

 קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved