שירות הנהלת חשבונות באינטרנט בחינם?

כל מי שמפעיל עסק קטן תחת הכותרת של עוסק מורשה, מכיר את הנושא המציק של הנהלת חשבונות שיש לבצע מדי חודש בחודשו, ובמקרה הטוב יותר פעם בחודשיים. במסגרת הנהלת החשבונות, צריך בעל העסק לרכז את כל החשבוניות שיש ברשותו במסגרת טבלת הוצאות והכנסות. את כל החשבוניות שהפיק בעל העסק עליו להכניס לטור ההכנסות, ואת כל החשבוניות שהוא קיבל בגין הוצאות עבור העסק עליו להכניס לטור ההוצאות. בסופו של דבר, בהפחתת ההוצאות מן ההכנסות מתקבל הרווח, ומן הרווח נגזר המס שעליו לשלם. 

בדרך כלל, תהליך זה אינו קשה במידה רבה, אך הוא בהחלט דורש תשומת לב, ובעלי עסקים שונאים את העניין הזה של איסוף כל החשבוניות והזנתם לתוך חוברת התקבולים והתשלומים. כיום, אפשר למצוא שירותים של הנהלת חשבונות באינטרנט חינם. 

שירותים אלה ניתנים על ידי חברות המעסיקות מנהלי חשבונות מקצועיים שיכולים לפקח על התהליך כולו. העניין הוא שבמסגרת שירות של הנהלת חשבונות באינטרנט חינם, בעל העסק מבצע את מרבית העבודה, אך הנהלת החשבונות עצמה מתבצעת באופן אוטומטי. הכל מבוצע באופן אוטומטי כך למשל, יכול בעל עסק להשתמש בשירותי הפקת החשבוניות של החברה המציעה לו הנהלת חשבונות באינטרנט חינם. בין שהוא מפיק חשבוניות שלו עצמו באמצעות מערכת הפקת חשבוניות באינטרנט, ובין שהוא משתמש בשירותי הפקת חשבוניות. 

את ההוצאות צריך בעל העסק להזין על גבי ממשק ייעודי בצורה קלה ומהירה, והמערכת יודעת להפיק דו"ח הנהלת חשבונות חודשי בצורה אוטומטית, ואף אומרת לבעל העסק מה הם הצ'קים שעליו להכין ועל איזה סכום למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. במקרים מסוימים ספקי הנהלת חשבונות באינטרנט חינם מציעים גם שירותים של ביצוע התשלום עצמו אל מול רשויות המס, מאחר וגם שירות זה ניתן היום לביצוע באמצעות האינטרנט, ואין צורך לגשת אל סניף הדואר על מנת לבצעו. הנהלת חשבונות לעסק קטן יכולה לעלות כמאתיים עד ארבע מאות שקלים בחודש, ואם אתם מצליחים להשיג חברה המספקת לכם הנהלת חשבונות בחינם זה בהחלט יכול לחסוך לכם לא מעט מאות שקלים בשנה.
קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved