תוכנת הנהלת חשבונות לשם שליטה איכותית בעסק

תוכנת הנהלת חשבונות היא מהתוכנות החשובות ביותר שיכולה להיות מותקנת בבית עסק או חברה, אם לא החשובה ביותר. התוכנה – כשמה כן היא, נדרשת לעקוב אחרי כל ההוצאות וההכנסות של בית העסק, לרבות להפיק דו"חות ולהציג נתונים באופן פומבי עבור מי שדורש זאת. מסיבה זו תוכנה שעומדת בכל הדרישות שדורש החוק יכולה להיות לעזר רב בכל מה שקשור בשליטה בעסק. התחום של הנהלת חשבונות נושק עם כל התחומים האחרים ולכן דו"חות ומידע שיופקו מתוכנת הנהלת החשבונות ייתנו תמונה טובה ומהימנה על העסק בכללותו.

לדוגמא, אם הדו"חות הקשורים בהכנסות מראים מספרים יפים, יתרת זכות תמידית בחשבון הבנק ותזרים מזומנים שאינו שלילי, אזי מחלקת הגבייה מבצעת היטב את התפקיד שלה ובזכות כך הלקוחות משלמים בזמן. לעומת זאת, מצב זה עלול גם להראות שלא בוצע תשלום בזמן עבור ספק מסוים ולכן האיזון חשוב מאד ובעצם לשם כך קיימת התוכנה – לביצוע מעקבים, רישומים ולהפיק דו"חות.

תוכנת הנהלת חשבונות

לא רק אלה סיבות לשמירה על תוכנת הנהלת חשבונות עדכנית ומעודכנת. אם ניקח לדוגמא חברה שמונפקת בבורסה לניירות ערך, הרי שהדו"חות הכספיים שלה פתוחים וגלויים לקהל הרחב, ומהיכן מופקים הנתונים המופיעים בדו"חות אלה? היישר מהתוכנה שעוסקת בהנהלת החשבונות של החברה. אל לנו אפילו לחשוב מה תהיינה התוצאות הרות הגורל אם יתגלה פגם או מידע שגוי בדו"חות אלה, בין אם הוא מופיע בכוונה או בשל טעות אנוש.

בשל הסיבות האלה תוכנה הנהלת חשבונות מקבלת חשיבות עצומה בכל חברה ובית עסק שבהם היא מותקנת. כל מי שלוקח חלק בצוות של הנהלת חשבונות מודע לחשיבות זו ויעשה כל שביכולתו לשמור על דיווחים תקינים ונכונים, על הזנת נתונים עדכניים וכמובן ישמור על יושרה והגינות למען החברה שבה הוא עובד. כל שנה נערכות ביקורות של משרדי רואי חשבון על מנת לוודא שכל המספרים והנתונים של כל החברות ובתי העסק בארץ נכונים ועדכניים ולכם חשוב מאד שהתוכנה תשמש לכך ותיתן את האישור שהעסק מתנהל ללא דופי.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved