תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט לניהול עסק מתוקתק
בניהול עסק ישנה חשיבות לניהול פיננסי עקבי וברור, אחד מהאלמנטים המרכזיים של ניהול זה הוא הנהלת החשבונות. ניהול חשבונות מקיף תיעוד מלא של מצב העסק, הוצאת חשבונות, רישום פעולות, תיעוד קשרי לקוחות, והוצאת דוחות פיננסיים לניהול תיק העסק מול רשויות המס. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט היא כלי יעיל וממוקד לניהול שוטף ותיעוד של כול הצד הפיננסי של העסק, באמצעות התוכנה אתם יכולים להפרד מהניירת האופיינית לניהול החשבונות המיושן, משרתים רגישים ויקרים, ולרתום לטובת העסק פתרון טכנולוגי קל לשימוש, וורסיטלי, וחשוב מכול בטוח ומהימן.
יתרונות תוכנת הנהלת החשבונות
עותקים פיזיים המתעדים את התקשורת הפיננסית בין העסק ללקוחות, לרשויות המס, לספקים וכדומה, יכולים ללכת לאיבוד, לסבול השחתה ובעצם לקחת איתם נתונים עסקיים הכרחיים לתפעול היומיומי של העסק, בניגוד להם נתונים שמורים בתוכנת הניהול נמצאים במרחב הווירטואלי, אינם בסיכון מפגעי זמן ותאונה, ונגישים לכם כול העת ללא קשר למיקמכם הפיזי. לעיתים אנרגיה רבה מושקעת באיתור חשבונית וקבלה שנמצאים בתיקייה שכוחה המרכזת את נתוניו הפיננסיים של העסק, עם תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט כול מסמך זמין לכם במרחק כמה קליקים זריזים, ואם מסמך נעלם מעינכם תמיד תוכלו להפעיל את אפליקציית החיפוש המוטמעת בתוכנה ולאתר את המסמך החשוב, כך תחסכו זמן ודאגה, ותבטיחו פעילות עסקית קולחת ומחוברת למציאות. בעזרת התוכנה תוכלו להוציא קבלות ולתעדן, להבין את ההתנהלות העסקית מול כול לקוח ולקוח, לייעל תהליכי גבייה וחובות תשלום, ליצור איזכורים לפי תאריכים ועוד.
תוכנה שבנויה ללוות את העסק בכול יום
תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מתאימה לשרת עסקים בגדלים שונים, מפרילאנס שרוצה להשתחרר מבירוקרטיית הנייר, ולהוציא קבלות דיגטליות, מעסק קטן, בינוני ואף גדול המעסיק מאות רבים של עובדים. הגמישות של התוכנה מתבטאת בממשק קל וברור שמתאים לכול איפיון פרופיל עסקי ברמת התאמה מרבית, וכול תוכנה מצויידת בפונקציות הדרושות לעסק אותו היא משרתת. הזמינות, הבטיחות, ויכולת שליפת הנתונים ופילוחם לפי קריטריונים שונים הופכים את התוכנה לכלי עוצמתי הממנף את צידו הפיננסי של העסק, חוסך עלויות, זמן, ואנרגיה נחוצה, משאבים יקרים שמעכשיו תוכלו להפנות לאפיקים יצרניים ותחרותיים, ולהגדיל את האטרקטיביות העסקית שלכם.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved