תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט להתנהלות עסקית בהירה וקלה

תוכנת ניהול החשבונות באה להחליף את מנהל החשבונות המסורתי הפועל במשרד אחר ומנהל תיקים רבים במקביל. התוכנה נועדה לשרתכם ברמת מנהל חשבונות מקצועי אך גם מאפשרת לעסק מספר יתרונות חשובים וחיוניים שאפשרים רק עם ניצול הרשת לטובתנו. אנו רגילים כבר לזמינות של כול מידע דרך הרשת, ומעכשיו אפשר לנצל את הזמינות המלאה לטובת העסק שלנו. באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט אנו נהנים ממידע שזמין לנו כול הזמן ומכול מקום שנבחר, מבלי להיות תלויים בשעות העבודה של מנהל החשבונות הרגיל, ומבלי להיות מושפעים מעומסי העבודה המשפיעים גם על ביצועיו וזמינותו לנו. התוכנה תוכננה ונוצרה עם מנהלי חשבונות מקצועיים ומתאימה ללוות את צרכי העסק המתפתח בכול היבט פיננסי, ואדמניסטרטיבי קשור.

פתרון משולב וחסכוני

תוכנת הנהלת החשבונות מאפשרת לכם לעשות התאמות כך שתוגדר בדיוק להיקף העסקים שלכם, לכול העיסקאות המבוצעות בו, רווחים והוצאות, קשרי לקוחות, קשרי ספקים ועוד. התוכנה מציעה גם פיצ'רים יחודיים לעסקים בתחומים שונים, וחיבוריות לאפליקציות אחרות כמו לתוכנת האקסל ועוד. ניתן גם לבקש פתרון משולב של שימוש בתוכנה בנוסף לליווי מנהל חשבונות מקצועי ברשת המכיר את התוכנה ומחזיר אליכם מענה מהיר בכול שאלה, בצד הטכני של הפעלת התוכנה או בנתוני העסק והתמודדות מול משימות שונות כמו תיאומי מס תקופתיים ועוד. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מציעה לכם חסכון גדול מאד על פני שכירת מנהל חשבונות, ומאפשרת לכם את הטוב שבשתי העולמות בשילוב התוכנה עם מענה אנושי. כך תוכלו להיות בטוחים בהתנהלותכם הכלכלית היציבה ופקוחת העיניים.

עלות משתלמת ותמורה רחבה

תשלום השימוש בתוכנה הינו בדמי מנוי חודשיים, זהו סכום קטן שאינו מעיק על משאבי ההון המוגבלים של העסק, ומתאים גם לכיסו של עצמאי ופרילאנס שהיקף עסקיו מצומצם. הייחוד של תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט הוא באפשרות שילוב שירות תמיכה של מנהל חשבון מוסמך אשר יעמוד לשירותכם באמצעות הרשת בכול שאלה הקשורה בתוכנה ובנושאים הרחבים הקשורים לניהול החשבונות בעסק שלכם. באמצעות שירותי התוכנה לצד שירות אנושי מקצועי אתם מקבלים גיבוי מעולה לכול שאלה ונושא חשבונאי בעסק שלכם, בזמינות מיידית, ובנגישות מכול מחשב מורשה בכול מקום שתבחרו. נתוניכם הפיננסיים נשמרים על הענן מאובטחים ובטוחים מכול תקלה אפשרית בעולם הפיזי, ומהווים מרחב פרטי הנוהל תחת אבטחה. כששוקלים את סך התמורה של התוכנה לעסק שלכם, מבינים שזהו השלב המתבקש הבא בהתפתחות עסק מהיר, נקי מתקלה, וכשיר להתמודדות מנצחת עם אתגרי השוק.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved