תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט להשגת סדר חשבונאי בעסק

שרידות העסק תלויה באיזונים הקיימים בו. כמו היכולות שלו להבין את אילוציו מול אתגרים קרבים, כמו יכולת התנהלותו מול רשויות המס, לקוחות ונותני שירותים אחרים לעסק, כמו יכולתו לנהל תחשיב עלויות דינאמי וערני של פריטים שונים ולקוחות שונים וכדומה. היכולת להסתכל אחורה ולהבין את הסטטוס של העסק בפילוחים שונים עד לרמת הלקוח או הספק הבודדים ולאורך תקופה, מתבטאת ביכולת לתכנן את עתיד העסק, ולהציב לו מפת יעדים ברורה ואפשרית לכיבוש. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מציעה לכם סך יכולת מגוון ומעמיק אשר מעניק לעסק כשירות מוגדלת, וקלות חיונית בניהול חשבונותיו השוטפים על פי ציווי החוק. התוכנה מתאימה לצרכים השונים של עסקים הפועלים בתחומים שונים, ובהיקפי מסחר מגוונים, מהפרילאנס ועד לחברה הגדולה, כאשר הצרכים השונים מקבלים מענה מדויק בתוכנה, ושירות נאמן לאורך זמן וללא בעיות.

כיצד התוכנה פועלת?

התוכנה עושה שימוש בטכנולוגית הענן ושומרת את כול נתון שהוכנס אליה על שרתים מאובטחים, ללקוחות התוכנה מדובר ביתרון משמעותי שמתבטא גם בקלות ומהירות באיתור כול נתון ומסמך, בכול זמן ומכול מקום, וגם בבטחון שמובטח בשמירת הנתונים על הענן. על הענן אין כול חשש שמידע ילך לאיבוד, יפגע פיזית וכדומה, וכול המידע מאובטח וקריא רק למורשים בהפעלת התוכנה. כשמשווים את הזמינות המלאה של התוכנה למענה שמספק מנהל חשבונות אנושי המוגבל על ידי שעות עבודה, לחץ ושיקולים נוספים, מבינים שהתוכנה שומרת על עצמאותכם בכול רגע, מטיבה לנצל נתונים בפיזור רחב ליצירת מבט חד ומפולח של מצב העסק, ובעלות נמוכה ונוחה לתקציבים מוגבלים. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט היא הצעד ההגיוני הבא בניצול הטכנולוגיה לטובתנו העסקית, לשיפור הערכותנו מול רשויות המס, לקוחות וספקים.
תוכנת ניהול חשבונות ורשויות המס
באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט תוכלו לייצא מסמכים חשובים בקלות לאקסל, או למייל של לקוח וספק. התוכנה מחזיקה את הנתונים גם בקובץ כרוך כפי שמבוקש על ידי רשויות המס, ואפשר להעביר אליהן את הקובצים מהתוכנה על פי הסטנדרטים של קובץ פתוח, וקובץ PCN874. התוכנה קלה מאד לשימוש ואינטואיטיבית, כאשר כול פרט רלוונטי מעולם החשבונאות מוגדר אליה באופן נהיר ומסייע, ובטקסט עשיר ומאיר עיניים.קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved