פתרונות סליקה לעסקים קטנים – איך זה עובד? 


עסקים רבים, ובמיוחד עסקים קטנים, מוצאים את עצמם מתמודדים עם לא מעט אתגרים. לא פשוט להיות עסק קטן, ועל אחת כמה וכמה כשהתחרות עם בתי העסק האחרים היא רבה. אחד האתגרים העומדים בפניהם, מעבר לתחרות עם השוק, הוא עניין הגבייה. בשנים האחרונות אנו רואים כי הכסף המזומן כבר כמעט איננו בשימוש ויותר ויותר לקוחות מעדיפים לשלם עבור הרכישה שלהם בבית העסק או בחנות עצמה באמצעות כרטיס אשראי. רבים מאתנו אמנם מסתובבים עם כסף מזומן, אך זה – מיועד לשימושים אחרים, לרכישות קטנות ולא משמעותיות

למצוא את המענה הנכון לבית העסק
בין אם זו חנות קטנה, קיוסק או אפילו עסק "מרחוק", שמציע מוצרים או שירותים דרך האינטרנט, שילוב נכון של פתרונות סליקה יכול לשפר משמעותית הן את התנהלותו והן את הכנסותיו. חבל לפספס לקוחות רק בגלל רצונם לשלם באשראי, כאשר אין בבית העסק פתרון מתאים, ולשם כך חשוב להיערך. פתרונות סליקה לעסקים קטנים מאפשרים להם לגבות כסף מהלקוח באמצעות חיוב כרטיס האשראי שלו, במקום שישלם במזומן. שירותי סליקה לעסקים קטנים הם קלים ונוחים מאד עבור בית העסק, ידידותיים לשימוש, ועבור הלקוח – מתאימים הרבה יותר.

ניתן כיום למצוא שירותי סליקה לעסקים קטנים הנעשים באמצעות תוכנה ייעודית שבה נעזר בית העסק, תוכנה הכוללת מגוון נוסף של כלים, שבהם הוא יכול להיעזר. ההליך עצמו מעוגן בחוק כמובן, מתאים לחיוב סכומים בסדרי גודל שונים ולעסקים מכל התחומים שמעוניינים להתייעל ולהציע ללקוחותיהם פתרונות חיוב אפקטיביים ונוחים הרבה יותר. העלויות של השירות הן נמוכות ובהחלט מצדיקות את ההשקעה עבור העסק עצמו.

פתרון יעיל בהתאמה מלאה
אימוץ פתרונות סליקה אלה וניצול יתרונותיהם הרבים על ידי בית העסק, הם חלק מהקדמה. הטכנולוגיה היא כבר כאן וקשה להתעלם ממנה, ומוטב להצטרף אליה ולנצל את כל מה שהיא מציעה. פתרונות הסליקה, המיועדים לעסקים קטנים, מספקים מענה בטוח, יעיל ואיכותי מאד ועוזרים להם להתמודד בהצלחה עם התחרות הלא פשוטה ו"על הדרך" גם ליהנות מרווחים גבוהים יותר.

רוצים לייעל את התנהלות העסק שלכם ומחפשים דרכים חכמות ונכונות לעשות זאת? MyBooks, תוכנה לניהול עסק, היא הפתרון הנכון עבורכם. לצד מגוון האפשרויות שהיא מציעה, מסייעת לכם התוכנה לבצע חיובי לקוחות במהירות ובקלות. לצפייה בשירותים השונים שלה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, שלחו מייל ל: [email protected]קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved