חשבוניות עוסק פטור 

חשבוניות וקבלות – להדפיס או לשלוח במייל?
המודעות הרבה לשמירה על איכות הסביבה והרצון לחפש פתרונות יעילים שיעזרו לנו לנצל כהלכה את המשאבים הקיימים, הולידו בשנים האחרונות מענה לכל צורך כמעט, מענה שהוא "ירוק" יותר ואיכותי יותר. הדבר בא לידי ביטוי גם בעולם העסקים, שכולל מערכות ופיתוחים חדשניים, המותאמים באופן מלא לעסק. כאלו הן בדיוק מערכות לניהול העסק, המאפשרות לבעליו להפיק מסמכים חשובים, דוחות וכמובן קבלות וגם חשבוניות.

ליהנות מסביבה ירוקה יותר
בין אם זה עוסק מורשה המעוניין להפיק חשבונית מס עוסק פטור המעוניין בהפקת קבלה, במקום לפנות לבית דפוס, להדפיס כמות גדולה של פנקסי חשבוניות או קבלות ולשלוח אותן באמצעות הדואר ללקוח או לתת אותן ביד בעת הרכישה או ההזמנה, אפשר להיעזר בתוכנת ניהול, הכוללת בין היתר פתרונות פיננסיים ייחודיים. בכל הדפסה של קבלות או הדפסת חשבוניות עוסק פטור או עוסק מורשה מוצאים עצמם מבזבזים לא מעט כסף: יש צורך במדפסת איכותית, בניירות A4, בדיו למדפסת, בחשמל ועוד ועוד. מדובר בכמויות גדולות מאד של נייר, שמצטברות לאורך כל השנה לערימות של ממש. לכל קבלה או חשבונית יש העתק, שאותו צריך לתייק. כך יוצא שעסק, ובכל תחום, אוגר כמויות עצומות של מסמכים ומבזבז עליהם סכומי כסף גבוהים.

לייעל את העסק
אז, למה שלא להתייעל? במקום לעשות זאת, מערכת ניהול העסק חוסכת זמן וגם כסף. באמצעותה יכול עוסק פטור וגם עוסק מורשה, ולמעשה כל עסק ובכל תחום, להנפיק את המסמכים הרצויים לו בתוך דקות ספורות ולשלוח אותם ישירות לכתובת המייל של הלקוח. אין צורך להדפיס זאת ואפשר להסתמך על הנתונים שהוכנסו למערכת מבעוד מועד. בכל חודש ובסיום שנה ניתן גם להפיק דוחות סיכום, העוזרים במעקב אחר התנהלות העסק ולקבל מענה לשאלות שונות, הקשורות לעבודה עצמה.

מחפשים דרכים ירוקות ויעילות שתוכלו לשלב בעבודה היום יומית שלכם בעסק? זקוקים למערכת ידידותית למשתמש שתוכלו בעזרתה להנפיק מסמכים חשובים, חשבוניות או קבלות? MyBooks היא הפתרון הנכון עבורכם. לצפייה בשירותים השונים שלה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, שלחו מייל ל: support@mybooks.co.ilקישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved