מחפשים חברות סליקה באינטרנט? כך תמצאו את המתאימה
חיוב הלקוח עבור השירות שהוצע לו או עבור המוצרים שהוא רכש הוא חלק בלתי נפרד מהתנהלותו של כל בית עסק. ישנן שיטות שונות לחייב לקוחות, בין אם באמצעות מזומן, צ'קים או באמצעות כרטיסי אשראי, הנחשבים לנפוצים ביותר כיום. לעסקים קטנים בעיקר חשוב לאתר פתרונות בהתאמה מלאה ומדויקת מאד, שכן פתרון נכון יכול לעשות את כל ההבדל בין עסק מצליח ומשגשג לבין כזה שלא. הדבר נכון גם לגבי בחירתה של חברת סליקה לכרטיסי אשראי. ישנן כיום לא מעט חברות המציעות את השירות, ולמתלבטים באיזו מהן כדאי לבחור, הנה כמה נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון:

1. נוחות ויעילות – כאשר מחפשים חברות סליקה באינטרנט, כדאי לבחון עד כמה השירות שהן מציעות אכן נוח ויעיל. אם יש לכם עסק, ולא משנה באיזה תחום, סביר שתרצו לאתר פתרונות שיהיו נוחים לכם לשימוש, ידידותיים מאד ולא מסורבלים. פתרון סליקה אינטרנטית למשל הוא שיטה טובה ויעילה עבור בתי עסק רבים, כזו הנעשית בכמה הקלקות בודדות ובעידן שבו האינטרנט מהווה חלק בלתי נפרד מחיינו, אין זה נמנע כי גם הסליקה תיעשה באופן הזה.

2. עלויות – על שירותי הסליקה גובות החברות מחירים שונים. המחיר נקבע בהתאם למסלול שבו בוחרים, כאשר טווח המחירים הוא רחב בדרך כלל. יחד עם זאת, אין מדובר כאן בעלויות גבוהות מאד ועבור עסק, קטן או בינוני, זוהי הוצאה משתלמת וכדאית מאד. כך או כך, כדאי לבדוק היטב את המסלולים המוצעים לעסק, לבחון היטב מה כולל כל מסלול, האם ניתן לעבור בין המסלולים לאורך הדרך וכל מידע אחר שיכול לעזור בקבלת ההחלטה.

3. שירות – כאשר מדובר בפתרונות טכנולוגיים שונים, וגם הפשוטים יחסית, יש לקחת בחשבון שלעיתים עשויים להיתקל בתקלות שונות. כשמערכת הסליקה איננה עובדת, ומכל סיבה שהיא, הדבר עשוי לגרום להפסדים כספיים ולעוגמת נפש רבה עבור בית העסק המסתמך עליה. ולכן, חשוב שהחברה הנבחרת, שמציעה את שירותי הסליקה, תעמיד לרשות הלקוח גם שירותי תמיכה במידת הצורך ותעמוד לרשותו לאורך כל תקופת השימוש. חשוב שתהיה כתובת מקצועית, מנוסה וגם מיומנת מאחורי השירות וזמינות רבה ללקוח במידה ויתקל בבעיה כלשהי בעת השימוש בתוכנה.

זקוקים לפתרונות סליקה יעילים עבור העסק שלכם? MyBooks, תוכנה לניהול עסק, היא הפתרון הנכון עבורכם. לצפייה בשירותים השונים שלה, לחצו כאן וליצירת קשר ישיר, שלחו מייל ל: [email protected]


קישורים
אודות

אודותינו


תמיכה

פנייה לתמיכה טכנית


צור קשר

mybooks-google+mybooks-twittermybooks-facebook

2014 Mybusiness. All rights reserved